UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Drzwi Otwarte w „osiemnastce”

Elbląg, Drzwi Otwarte w „osiemnastce”

We wtorek 19 lutego Szkoła Podstawowa nr 18 zaprasza na Drzwi Otwarte. – Czekamy na sześciolatków i ich rodziców – informuje Iwona Mikulska, dyrektor placówki. - Chcemy zaprezentować im naszą ofertę i pochwalić się dotychczasowymi osiągnięciami.

„Tworzymy kameralną społeczność, w której żadne dziecko nie czuje się anonimowo. Zapewniamy wysoki poziom edukacji wczesnoszkolnej jako podstawy do dalszego kształcenia. Oferujemy fachową opiekę pedagogiczno - psychologiczną oraz logopedyczną, wybór zajęć pozalekcyjnych, bezpłatne zajęcia reedukacyjne, gimnastykę korekcyjną oraz sprawnie działającą świetlicę szkolną.
     Realizujemy autorskie programy i nauczanie języka angielskiego już od klasy pierwszej. Mamy do dyspozycji dobrze wyposażoną bibliotekę szkolną oraz czytelnię multimedialną. Prowadzimy kółka zainteresowań, w których dzieci mogą rozwijać swoje zainteresowania: sportowe, plastyczne, teatralne, recytatorskie, turystyczne, polonistyczne, muzyczne.
     Organizujemy wyjścia do kin i teatrów, wycieczki oraz kilkudniowe biwaki.
     Dbamy o ogólny rozwój naszych uczniów, sami wciąż doskonalimy swoje umiejętności i metody pracy” – tak swoją szkołę reklamuje grono pedagogiczne „osiemnastki”.
     Szkoła otworzy swoje drzwi dla odwiedzających 19 lutego (wtorek).
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama