UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Drzwi Otwarte w Przedszkolu „Mały Europejczyk” w Elblągu

2016-03-03
Aktualizowany 2016-03-04 07:00
 

„Mały Europejczyk” to jedyne w naszym mieście dwa nowoczesne przedszkola artystyczno-językowe pracujące od poniedziałku do piątku w godzinach: 6.30-19.00 i oferujące elastyczny, dostosowany do potrzeb rodzica czas pobytu dziecka w przedszkolu. „Mały Europejczyk” posiada własny oddział zerowy. Jest to także jedyna elbląska placówka przedszkolna czynna w soboty w godzinach: 8.00-16.00 oraz w okresie wakacyjnym. Zapisujemy dzieci w wieku 2 do 6 lat. Drzwi Otwarte odbędą się już w sobotę, 11 marca w godz. 10–12.

Oba przedszkola cechują się nowoczesną architekturą budynków, przestronnymi placami zabaw i bajecznym wnętrzem. Placówki wyposażone są w najwyższej klasy sprzęt edukacyjny i multimedialny. Zabawki cechują się różnorodnością i najwyższym standardem. Przedszkola posiadają zróżnicowane tematycznie sale (sala artystyczna, sala gimnastyczna itp.). W obu placówkach znajdują się oryginalne, duże, drewniane, piętrowe domki zabaw z wydzielonymi kącikami. Sale wyposażone są w kąciki czytelnicze (wygodna sofa i obszerna biblioteka z nowymi publikacjami książek o charakterze edukacyjnym). W obu przedszkolach znajduje się niezbędny sprzęt rekreacyjno-sportowy najwyższej klasy: trampolina, kosz, zestaw piłek, ślizgawka. W „Małym Europejczyku” pracuje tylko wykwalifikowana, kreatywna i zaangażowana kadra pedagogiczna.

Przedszkole oferuje swoim dzieciom szeroką gamę zajęć edukacyjnych opartych na nowej podstawie programowej wzbogaconej o nowatorskie metody i formy dydaktyczno-wychowawcze. Jako placówka językowa „Mały Europejczyk” proponuje obowiązkowy pakiet zajęć z języka angielskiego oraz hiszpańskiego. Szczególne znaczenie w przedszkolu ma poszukiwanie i umacnianie talentów artystycznych u dzieci: zajęcia plastyczne, warsztaty teatralne, edukacja muzyczna. Wśród priorytetów placówki należy wymienić również edukację zdrowotną oraz wychowanie przez sport; w każdy wtorek dzieci uczestniczą w 60-minutowych lekcjach pływania na basenie pod okiem dwóch instruktorów, realizowane są także zajęcia sportowe w sali gimnastycznej oraz na świeżym powietrzu, natomiast w każdy piątek dzieci biorą udział w profesjonalnej lekcji tańca. Każdego miesiąca organizowane są dwie atrakcyjne wycieczki, do przedszkola zapraszani są goście (aktorzy, naukowcy, animatorzy), teatrzyki, cyrkowcy, hodowcy zwierząt, a także organizowane są zajęcia z edukacji kulinarnej w ramach przedszkolnego Kuchcikowa. W każdą środę odbywają się seanse filmowe dla dzieci w związku z realizowanym w przedszkolu projektem kino bambino. Co miesiąc, z piątku na sobotę odbywa się przedszkolu piżama party. Impreza przeznaczona jest dla naszych przedszkolaków oraz absolwentów, którzy chcą razem z nami spędzić miły nocny czas. Impreza oferuje mini disco w piżamie oraz nocny seans filmowy połączony z degustacją pysznej pizzy i przekąsek. Oferujemy moc atrakcyjnych zabaw i niezapomniane przygody.

W zimowym czasie zapraszamy naszych najmłodszych adeptów narciarstwa na naukę jazdy na nartach organizowaną przez szkółkę narciarską. Zajęcia prowadzone są na Górze Chrobrego w Elblągu. Oferujemy dwie godziny jazdy z prywatnym instruktorem, ciepły posiłek oraz wspaniałą zabawę na śniegu połączoną z edukacją jazdy na nartach.

W naszym przedszkolu odbywa się szereg festynów, imprez, balów okolicznościowych obfitujących w konkursy, zabawy, animacje – z muzyką na żywo. Jako jedyne przedszkole w Elblągu „Mały Europejczyk” każdego roku organizuje aukcje charytatywne na rzecz potrzebujących dzieci, gdzie licytowane są autorskie prace plastyczne przedszkolaków.

 


Szczegółowy i pełny obraz oferty „Małego Europejczyka” znajdziecie Państwo na stronie internetowej: www.malyeuropejczyk.elblag.pl. Zapraszamy na Drzwi Otwarte do „Małego Europejczyka”, informując jednocześnie, iż jest to jedyna przedszkolna placówka w naszym mieście, w której są one otwarte przez cały rok! Co więcej, tylko w „Małym Europejczyku” okres adaptacyjny dziecka w przedszkolu jest całkowicie dostosowywany do indywidualnych potrzeb każdego dziecka oraz rodzica. W kwestii zasad rekrutacji oraz zapisów dzieci do przedszkola prosimy dzwonić pod numer telefonu: 515 406 883.

-------- Reklama --------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej