UWAGA!

Drzwi Otwarte w Publicznych Szkołach SPSK w Elblągu

 Drzwi Otwarte w Publicznych Szkołach SPSK w Elblągu

Dyrekcja oraz grono pedagogiczne Publicznej Szkoły Podstawowej z Oddziałem Przedszkolnym i Publicznego Gimnazjum Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w Elblągu zapraszają rodziców wraz z dziećmi na Drzwi Otwarte naszych szkół.

Podczas spotkania rodzice będą mogli zapoznać się z ofertą edukacyjną placówki, porozmawiać z nauczycielami i zwiedzić szkołę.
      
       Drzwi Otwarte odbędą się w czwartek 10 marca w budynku Szkoły przy ul. Saperów 14c (Miasteczko Szkolne, wejście od strony „Medyka”).
      
       Rodziców i uczniów klas szóstych i młodzież zainteresowaną ofertą Publicznego Gimnazjum SPSK zapraszamy w godzinach od 10 do 13.
      
       Rodziców dzieci w wieku przedszkolnym oraz pięcio-, sześcio- i siedmiolatków zapraszamy w godzinach od 16 do 18. W tym dniu do Państwa dyspozycji są dyrektorzy szkół SPSK, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania i wyjaśnią wszelkie wątpliwości.
      
       Informujemy, że jednocześnie prowadzimy nabór do przedszkola, oddziału zerowego i pierwszej klasy szkoły podstawowej i gimnazjum oraz klas programowo wyższych! Serdecznie zapraszamy!
      
Tomasz Dłuszczakowski, Dyrektor Gimnazjum SPSK w Elblągu
-------- Reklama ----------

.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie