UWAGA!

Drzwi Otwarte w UKTS Destination

 Drzwi Otwarte w UKTS Destination

 Uczniowski Klub Tańca Sportowego Destination zaprasza dzieci, które lubią taniec i dobrą zabawę, na Drzwi Otwarte. W dniach 15-17 luty odbędą się bezpłatne zajęcia taneczne dla wszystkich chętnych.

Przez trzy dni, w trzech różnych szkołach podstawowych odbędą się bezpłatne zajęcia taneczne. Na wszystkich, którzy w tych dniach zaszczycą nas swoją obecnością, przygotowaliśmy moc atrakcji m.in.: pokazy taneczne Mistrzów Polski Disco Dance, konkursy z nagrodami oraz słodki prezent.
      
       Rozkład bezpłatnych zajęć z tańca nowoczesnego w dniach 15-17 luty:
       15 luty 4-6 lat - 16:30-17:30 (duża sala SP 21)
       16 luty 7-11 lat - 16:30-17:30 (duża sala SP 1)
        7-11 lat - 16:30-17:30 (duża sala SP 21)
       17 luty 7-11 lat - 17:30-18:30 - (mała sala SP 12)
      
       W ofercie UKTS Destination znajdują się zajęcia z tańca nowoczesnego dla dzieci już od 4. roku życia! Zajęcia prowadzone są na wszystkich poziomach zaawansowania i dostosowane są do potrzeb konkretnej kategorii wiekowej 4-6, 7-11 oraz 12-15 lat, dzięki czemu z łatwością dopasujesz je do wieku, umiejętności oraz zainteresowań swojej pociechy i pomożesz jej odkryć nową pasję!
      
       Nasi doświadczeni, obdarzeni odpowiednim podejściem do dzieci instruktorzy zadbają o świetną atmosferę a także o to, aby dzieci przez cały czas trwania zajęć były bezpieczne.
       Dzięki zajęciom nasza pociecha nie tylko nauczy się tańczyć, ale także będzie miała możliwość uczestniczenia w warsztatach z finalistami programu "You Can Dance - Po Prostu Tańcz!" i "Mam Talent". Swoje pierwsze taneczne kroki stawiała będzie pod okiem najlepszych instruktorów w kraju i za granicą. A jeśli do tego dołożymy jeszcze udział w ogólnopolskich turniejach tańca, to okaże się, że oferta Destination jest najlepszą jaką można znaleźć w mieście.
      
       - Na Drzwi Otwarte w UKTS Destination zapraszamy wszystkie dzieci, które jeszcze nie miały do czynienia z tańcem, a chciałby spróbować swoich sił w tej pięknej dyscyplinie sportu. W dniach 15-17 luty można przyjść, sprawdzić swoje umiejętności i wtedy zdecydować, czy taniec jest naszą pasją i przeznaczeniem - uważa Milena Kucharczyk, Prezes UKTS Destination.
      
      
----------- Reklama -------------
UKTS Destination
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie