UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Drzwi Otwarte w ZSA

2014-10-15
07:00
 
Drzwi Otwarte w ZSA

Jedyna w Elblągu, niepubliczna szkoła kształcąca jednocześnie dzieci i młodzież, serdecznie zaprasza na Drzwi Otwarte już 20 października na godz. 17. Placówka mieści się przy ul. Lotniczej 2, w budynku EUH-E.

Wybór szkoły dla dziecka to bardzo trudna i odpowiedzialna decyzja. Coraz częściej rodzice wybierają szkoły prywatne, oferujące nowoczesne i prowadzone na wysokim poziomie kształcenie i wychowanie. Jedną z takich placówek jest Zespół Szkół Akademickich w Elblągu, który przyjmuje zapisy do Szkoły Podstawowej i Gimnazjum. Zespół Szkół Akademickich jest pierwszą w Elblągu prywatną szkołą posiadającą uprawnienia szkoły publicznej i utworzoną pod patronatem uczelni wyższej. W naszej Szkole nie obowiązuje rejonizacja.
      
       Odpłatność za szkołę wynosi 300 zł miesięcznie. Możliwe zniżki czesnego dla 2 -3 uczniów w klasie, których rodzice uzyskują niskie dochody.
      
       Celem przyświecającym powstaniu Zespołu Szkół Akademickich w Elblągu było utworzenie Szkoły przyjaznej uczniom i ich rodzicom a przy tym zapewniającej wysoką jakość kształcenia, wychowania i opieki.
      
       • Oferujemy nauczanie jednozmianowe - zajęcia rozpoczynają się codziennie o godz. 8.15.
       • Świetlica szkolna czynna jest w godzinach od 6.30 do 17.00.
       • Szkoła mieści się w nowoczesnym budynku. Bogato wyposażone sale lekcyjne, przestronne korytarze, szatnia z szafką dla każdego ucznia.
       • Nauczanie interaktywne - maksymalnie zwiększa zaangażowanie i aktywność ucznia.
       • Mała liczebność klas - szkoła zapewnia uczniom jak najlepsze warunki do nauki dlatego klasy Szkoły Podstawowej i Gimnazjum liczą tylko kilkunastu uczniów. Dzięki takiemu rozwiązaniu nauczyciele mają czas i możliwość indywidualnej pracy z każdym dzieckiem.
       • Dodatkowe godziny języka angielskiego - w ramach czesnego wszyscy uczniowie uczęszczają na dodatkowe zajęcia z języka angielskiego. Rodzice nie zapisują dzieci na zajęcia w szkołach językowych, gdyż odbywają się one bezpośrednio po lekcjach w naszej szkole.
       • Zajęcia dodatkowe oferowane przez Szkołę - szkoła proponuje zajęcia rozwijające zainteresowania, sportowe, taneczne, kółka przedmiotowe i językowe, zajęcia przygotowujące do konkursów, olimpiad i egzaminów.
       • Uczniowie naszej Szkoły zdobywają nagrody i wyróżnienia w licznych konkursach miejskich i ogólnopolskich.
       • Budynek został wyposażony w sprzęt monitorujący - pod nadzorem kamer są korytarze szkolne oraz otoczenie budynku.
       • Szkoła jest również wyposażona w windę i pozbawiona barier architektonicznych co zwiększa bezpieczeństwo uczniów.
       • Rodzice korzystają z wygodnego dojazdu do budynku oraz dużego parkingu. Położenie Szkoły jest również jej atutem, choć blisko centrum to panuje u spokój i cisza.
       • Szkoła jest dogodnie usytuowana - w pobliżu centrum miasta, dworca i przystanków autobusowych i tramwajowych.
      
       Serdecznie zapraszamy na Drzwi Otwarte – 20 października w godz. 17.00-18.00.
      
      
Zespół Szkół Akademickich
       Niepubliczna Szkoła Podstawowa
       Niepubliczne Gimnazjum Akademickie
       Elbląg, ul. Lotnicza 2
       Budynek EUH-E
       tel. 55-239-38-98
      
www.zsa.elblag.pl

       ------- Reklama -------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl