UWAGA!

Drzwi Otwarte w ZSTI

 Elbląg, Drzwi Otwarte w ZSTI

W czwartek, 21 kwietnia w godz. 10-15 Zespół Szkół Techniczno - Informatycznych zaprasza gimnazjalistów na Drzwi Otwarte.

W ramach Drzwi Otwartych zaplanowano: pokaz musztry paradnej przygotowany przez młodzież klas wojskowych, pokaz bojówki i sztafety pożarniczej przygotowanej przez młodzież z Młodzieżowych Drużyn Pożarniczej ZSTI, turniej gry LOL, prezentację kierunków kształcenia w formie artystycznej i wiele, wiele innych atrakcji. Dla gości udostępnione będą również gabinety i pracownie, w których odbywają się zajęcia dydaktyczne.
      
Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • Jestem absolwentem ZSTI. Ta szkoła ma co najwyżej może "fajną" nazwę ale nic więcej. Osobom chcącym się czegoś nauczyć i przygotować na studia polecam raczej I, II czy III LO. One jeszcze trzymają jakiś poziom, cała reszta to już szkółki dla tych co dalej nie zamierzają się już edukować. Nawet IV LO to już nie to samo co kiedyś.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5
  1
  Study_Dammit!!(2016-04-19)
 • A co to są klasy wojskowe? Czy ZSTI przekształcono w szkołę wojskową? Dlaczego oszukujecie młodzież, nie wstyd wam pedagodzy!
 • Nieee! To są tylko klasy z zajęciami przygotowującymi jakoś tam do służby w wojsku lub do podjęcia dalszego kształcenia już na konkretnych akademiach wojskowych. Nic ponadto. Nie dostaje się po tym żadnych uprawnień czy stopni.
 • Jesli chodzi o ścisłość to szkoła ta jest najlepszą placówką z klasami o Profilu wojskowym w całej płn. Polsce !!!! ( Mistrzostwa Polski klas wojskowych Żagań ) oraz zeszłorocznym Mistrzem województwa !!!! Jeśli macie się czym pochwalić to zapraszam do dyskusji - w przeciwnym razie ogon między nogi i sza. Też jestem zeszłorocznym absolwentem ZSTI i polecam tą szkołę !!!
 • Żeby studiować na konkretnych akademiach, to trzeba zdać maturę, i to nie na 30 procent, a chyba, nie obrażając nikogo, nie są to "geniusze". Bo wyniki maturalne są nie najlepsze.
 • A jak zdałeś egzamin zawodowy "rostek", o ile w ogóle go zdałeś! Bo chyba zdawalność jest fatalna (patrz strona OKE). Tak, większość szkół ma się czym pochwalić, wysoką zdawalnością matury i egzaminów, liczbą absolwentów na dobrych studiach!. Takich też absolwentów szukają szkoły wojskowe, bardzo dobrych.
 • Zdawalność matur w całym Elblągu wygląda podobnie - w technikach oraz w liceach więc wybór jest bardzo prosty jeśli szkoła to taka która duduni życiem i uczniowie są zadowoleni! O ekonomiku nie powiem dobrych słów ponieważ wieczne kłótnie i sprzeczki z dowódcą z wojska doprowadzają mnie do furii !!!! A miało być tak pięknie :(
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Masztal(2016-04-20)
Reklama