UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Dwa konkursy

 

Stowarzyszenie Elbląg Europa realizuje nowy projekt „Europe of all citizens”, pokazujący młodym ludziom demokrację w ciekawy i czytelny sposób. Z tego powodu Elbląg Europa organizuje dwa konkursy.

Konkurs na maskotkę „Europe of all citizens”
      
Chcesz pokazać swój talent i w jakiś sposób zacząć się promować? To jest dobry początek budowania swojego portfolio! Chcielibyśmy, aby nadsyłane projekty kojarzyły się z naszymi działaniami, w których znajdziemy elementy demokracji, fotografii, inicjatyw młodzieżowych jak i Unii Europejskiej. Maskotka może przybrać dowolną formę. Wszystko zależy od waszej wyobraźni!
       Projekty przesyłamy do 28 sierpnia.
       Nagroda za zwycięski projekt: bon na dowolne zakupy w Empiku o wysokości 400 zł oraz maskotka, którą sama zaprojektowałaś/eś!
       Zwycięski projekt powinien być dostarczony w postaci rysunku/szkicu/projektu graficznego w wybranej przez was formie:
       – papierowej, dostarczonej do siedziby Stowarzyszenia Elbląg Europa.
       – elektronicznej, wysłanej e-mailem na adres: lukasz@elblageuropa.pl.
       Przeniesienie własności i praw autorskich następuje z chwilą otrzymania nagrody przez Uczestnika, którego praca została wybrana przez Organizatora jako zwycięska.
      
       Konkurs na logo „Europe of all citizens”
      
Logo będzie wykorzystywane między innymi na stronach internetowych, w materiałach reklamowych, spotach reklamowych, bannerach, bilboardach oraz zdjęciach. Zależy nam na tym, aby logo było przede wszystkim oryginalne i młodzieżowe. Chcielibyśmy, aby nadsyłane projekty kojarzyły się z elementami fotografii, demokracji oraz Unii Europejskiej. Może być to standardowe logo lub też rozbudowane niczym rysunek na plakat. Wizja jest dowolna! Kreatywność, kreatywność, kreatywność!
       Projekty przesyłamy do 28 sierpnia na adres: lukasz@elblageuropa.pl.
       Nagroda za zwycięskie logo: bon na dowolne zakupy w Empiku o wysokości 400 zł!
       Zwycięski projekt powinien być dostarczony w formatach:
       – EPS (CMYK i achromatyczny)
       – JPG (RGB i achromatyczny)
      

 

Wymagania techniczne:
       Uczestnik, którego praca została wybrana przez Organizatora jako zwycięska, dostarcza:
       – oryginalne pliki źródłowe
       – pliki JPG, GIF lub PNG
       – przeniesienie własności i praw autorskich następuje z chwilą otrzymania nagrody przez Uczestnika, którego praca została wybrana przez Organizatora jako zwycięska.
      
       Ogłoszenie wyników nastąpi 31 sierpnia 2013 r. na profilach Stowarzyszenia Elbląg Europa w portalach społecznościowych Facebook i Google+.
      
      

Borys Klejnota, Biuro Promocji SEE
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama