UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Działaj w Elblągu!

2012-05-24
13:43
 
Elbląg, Działaj w Elblągu!

Do tego zachęcają elbląskie organizacje pozarządowe. Prowadząc kampanię społeczną „Wolontariat w Elblągu”, chcą pokazać, jak wiele możliwości mają do zaoferowania tym, którzy są pasjonatami, mają pomysł na siebie. W Elblągu też jest przestrzeń do tego, by podejmować odważne projekty. Jakie? O tym m.in. 25 maja (piątek) podczas Targów Wolontariatu.

– Nie możemy tłumaczyć, że w Elblągu nic się nie dzieje, jeśli sami nie próbujemy czegoś dla tego miasta zrobić. My na co dzień taką pracę wykonujemy, dlatego mamy świadomość, jak wiele kolorowych wydarzeń odbywa się właśnie dzięki organizacjom pozarządowym, no i jak wiele jeszcze można zrobić – mówi Jola Prokopowicz, koordynatorka kampanii.
       Każda organizacja pozarządowa ma swój profil działalności. Jedne stawiają na dzieci i rodziny, inne na pomoc niepełnosprawnym czy chorym, jeszcze inne pomagają zwierzętom czy też rozwijają działania kulturalne i rozrywkowe w mieście. Bazą wszystkich organizacji pozarządowych z Elbląga i powiatu elbląskiego dysponuje Centrum Organizacji Pozarządowych (www.cop.elblag.pl), natomiast informacji o tym, z czym wiąże się wolontariat i gdzie można próbować swoich sił, udziela Miejskie Centrum Wolontariatu (ul. Związku Jaszczurczego 17 p. 26, tel. 800 300 594).
       Ofertę pracy dla wolontariuszy oraz działalność elbląskich organizacji pozarządowych będzie można bliżej poznać podczas Targów Wolontariatu – już 25 maja, w piątek, w Ratuszu Staromiejskim, w godz. 11.30-13.30.
      
       Kampania „Wolontariat w Elblągu” została dofinansowana ze środków Programu Operacyjnego Fundusz Inicjatyw Obywatelskich i przy wsparciu finansowym Urzędu Miejskiego w Elblągu.
      
      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
Reklama