UWAGA!

Działasz - pomożemy

Do 20 września Fundacja Elbląg, Centrum Wolontariatu i w Elbląskie Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Pozarządowych czekają na propozycje młodych społeczników z Elbląga i regionu.

- Masz pomysł? Damy ci pieniądze na jego realizację – obiecują przedstawiciele elbląskich organizacji. Konkurs pod hasłem „Myślisz, robisz, będziesz” skierowany jest do osób i organizacji zajmujących się m.in. wolontariatem i młodzieżowym biznesem. Fundacja planuje nagrodzić 5 wniosków, na które ma 10 tysięcy złotych.
     Konkurs „Przyjazne sąsiedztwo” skierowany jest do wszystkich, którzy współpracują z obwodem kaliningradzkim. Przedstawiciele Elbląskiego Stowarzyszenia Wspierania Inicjatyw Pozarządowych podkreślają, że czekają szczególnie na projekty, których uczestnicy mogą nawiązać bliższe kontakty z kolegami zza wschodniej granicy.
     Z kolei Centrum Wolontariatu czeka na zgłoszenia nazwisk osób, których działalność jest szczególnie warta uwagi i nagrody. Szczegółowe informacje na temat konkursów można znaleźć w Fundacji Elbląg, Forum Przyjaznego Sąsiedztwa oraz centrum pozarządowców, które mieści się przy ul. Związku Jaszczurczego 17.
AJ
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama