UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Dzieci poznają teatr od kulis

W sobotę (17 listopada) wychowankowie elbląskiego Domu Dziecka wezmą udział w warsztatach teatralnych w CSE Światowid. Przygotują oprawę wydarzenia, scenografię oraz gadżety muzyczne pod okiem zawodowych aktorów. Spotkanie zakończy się wspólnym przedstawieniem.

W wydarzeniu weźmie udział około 120 osób. Wśród nich znajdą się pracownicy gdańskich firm, podopieczni  Socjalizacyjnej Całodobowej Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Elblągu oraz artyści z CSE Światowid, elbląskiego teatru oraz Teatru Muzycznego w Gdyni. Zostaną oni podzieleni na kilka grup, z których każda będzie miała za zadanie stworzyć krótkie przedstawienie artystyczne. W ramach projektu przygotują oprawę wydarzenia, scenografię oraz gadżety muzyczne. Uczestników w warsztatach wesprą profesjonalni animatorzy, którzy zapoznają dzieci z tajnikami gry aktorskiej. Będzie to okazja dla dzieci na zobaczenie teatru od kulis oraz poznanie procesu powstawania spektakli teatralnych. Całość zostanie uwieńczona wspólnym odegraniem przedstawienia.
       Pełny dzień pracy zostanie zarejestrowany przez operatora kamery w celu przygotowania reportażu poświęconego warsztatom. Projekt możliwy jest dzięki uprzejmości Centrum Spotkań Europejskich Światowid w Elblągu, który specjalnie na ten dzień udostępnia uczestnikom sale teatralne wraz z zapleczem artystycznym.
       Wydarzenie organizuje lider hostowanych usług telekomunikacyjnych i jest to kontynuacja rozpoczętego w ubiegłym roku programu wspierania podopiecznych Domu Dziecka w Elblągu.
      
oprac. A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama