UWAGA!

Dzieciaki z wizytą u prezydenta

Elbląg, Dzieciaki z wizytą u prezydenta
Fot. PS.

Wczoraj (2 czerwca) dzieci miały niepowtarzalną okazję złożyć wizytę prezydentowi, a wszystko w ramach „Dziecięcych Oskarów” odbywających się w kinie „Światowid”.

Jury Festiwalu Filmów Dla Dzieci i Młodzieży „Dziecięce Oskary”, składające się z uczestników edukacji filmowej prowadzonej w centrum kultury „Światowid” oraz zwycięzcy plebiscytu Gazety Olsztyńskiej i Dziennika Elbląskiego „Mała Księżniczka”, „Mały Książę” spotkali się w ratuszu z wiceprezydentem. Pan Artur Zieliński przywitał dzieciaki bardzo ciepło i pozwolił zasiąść w fotelu Prezydenta Henryka Słoniny, który z racji pełnionych obowiązków i zaplanowanych wcześniej wizyt nie mógł spotkać się z najmłodszymi elblążanami.

 


       Każdy mógł przez chwilę poczuć się jak najważniejsza głowa w mieście. Najwięcej radości wywołały najmłodsze dzieci – Michalinka i Paweł, czyli dzieci z okładki Dziennika Elbląskiego. Podczas spotkania nie zabrakło poczęstunku i prezentów.
       Potem przyszedł czas na pytania. Najczęściej zadawane zapytania dotyczyły Aquaparku. Z kolei wiceprezydent dopytywał się, co dzieci zmieniłyby w mieście, gdyby rzeczywiście mogły rządzić oraz jak wygląda ich praca w komisji oceniającej filmy. Następnie zaprezentowany został film o działaniach miasta na rzecz najmłodszych. Na koniec dzieci mogły zobaczyć salę, w której odbywają się posiedzenia Rady Miasta.
      
      
      
      

oprac. Anieze
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama