UWAGA!

----

Dziękujemy

My – rodzice Kamilki – chcielibyśmy tą drogą podziękować wszystkim, że uczestniczyli tak licznie w ostatniej drodze naszej ukochanej córeczki.

5 sierpnia odbył się pogrzeb Kamili Marty Grubeckiej, 17-letniej ratowniczki, która 23 lipca uległa wypadkowi na Kąpielisku Miejskim w Elblągu. W ostatniej drodze towarzyszyło jej grono pedagogiczne i uczniowie Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Elblągu (do której uczęszczała), księża i osoby związane z Kościołem bł. Doroty przy ul. Rawskiej (gdzie śpiewała w chórze kościelnym), osoby związane z Klubem Sportowym „Orlik” (gdzie trenowała pięciobój nowoczesny), krewni, sąsiedzi i znajomi.
       Chcielibyśmy tą drogą podziękować wszystkim, że uczestniczyli tak licznie w ostatniej drodze naszej ukochanej córeczki. Prosimy także o udział w Mszach św. za jej duszę, które odbędą się 16 sierpnia o godz. 7, 24 sierpnia o godz. 7 oraz 4 września o godz. 18.
      
      
      
Halina i Ryszard Grubeccy

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Uwaga! Opinia zostanie zamieszczona na stronie po zatwierdzeniu przez redakcję.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama