UWAGA!

Dzień Bez Samochodu na pikniku

Sobota jako pierwszy dzień weekendu to idealny moment do wspólnej wyprawy rowerowej i spędzenia miłych chwil na rodzinnym festynie. Elbląski Dzień Bez Samochodu to szansa, aby każdy elblążanin mógł sprawdzić o ile przyjemniejsza i zdrowsza jest podróż rowerem niż samochodem.

Z okazji tego święta w Elblągu zorganizowano festyn rodzinny i przejazd rowerowy dookoła miasta. Stowarzyszenie Elbląg Europa i Elbląski Oficer Rowerowy zapraszają do aktywnego spędzenia dnia!
      
       Rodzinny festyn w ramach „Elbląskiego Dnia Bez Samochodu” zaczyna się o godzinie 11 na Placu Jagiellończyka i potrwa do godziny 14. W ramach festynu przewidzianych jest wiele atrakcji dla całej rodziny. Wśród zaplanowanych działań znajdziemy szczudlarzy, skręcania balonów, malowanie twarzy, tor rowerowy, konkursy rowerowe, występy artystyczne i konkursy ze sceny. Prócz tego każdy będzie miał okazję przekonać się ile miejsca w przestrzeni miejskiej zajmuje autobus, samochód i rower.
      
       Dla bardziej aktywnych przewidziany jest przejazd rowerowy dookoła Elbląga. Zbiórka rowerzystów o godzinie 10.30 pod Bramą Targową na Starym Mieście. Finisz rajdu na Placu Jagiellończyka.
      
Stowarzyszenie Elbląg Europa
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • To officer rowerowy już wylizał rany po nieudanej eskapadzie dookoła Polski ? Trzeba brać siły na zamiary a przede wszystkim mieć odpowiedni sprzęt i przygotowanie a nie później ględzić że mam najgorszy i najwolniejszy rower a wogóle to mnie paluszek boli i nie dam rady. WSTYD. Weź pan panie Marecki się za sprzedawanie ogórków na rynku a nie za officera rowerowego.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    4
    Latałemkolarzówką(2013-09-21)
Reklama