UWAGA!

Dzień Dziecka z Fabryką Dobra

 Elbląg, Dzień Dziecka z Fabryką Dobra
Fot. pixabay.com

Fabryka Dobra, lokalne stowarzyszenie charytatywne, zaprasza na rodzinne świętowanie Dnia Dziecka. Start 28 maja o 16 - na polanie w Bażantarni.

- Serdecznie zapraszamy wszystkie rodziny, które znajdą czas w sobotnie popołudnie i zechcą świętować Dzień Dziecka z nami - zachęca Katarzyna Kozioł z Fabryki Dobra. - Atrakcji będzie mnóstwo. Pokazy sprzętu służb mundurowych, animacje, gra terenowa, stanowisko z planszówkami... - wymienia. Nie zabraknie grilla, waty cukrowej, ciast, i tym podobne, i tak dalej... Więcej dowiemy się na stronie wydarzenia.

Współorganizatorami imprezy są Stowarzyszenie im. gen bryg. Bolesława Nieczuja-Ostrowskiego, Zespół Szkół Zawodowych nr 1 w Elblągu, Akademia Nauk Stosowanych, wolontariusze z Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących, Studio Fotograficzne Momenciki. Stanowisko z planszówkami dla dzieci przygotuje IPN Oddział w Gdańsku.

Wydarzenie jest otwarte dla mieszkańców. W jego trakcie będzie można wesprzeć aktualne działania charytatywne stowarzyszenia. O Fabryce Dobra i o jej działaniach dowiemy się więcej tutaj.

oprac. red.

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama