UWAGA!

Dzień Otwarty w SP 1 - relacja

 
Elbląg, Dzień Otwarty w SP 1 - relacja
fot. Włodzimierz Wawro

W sobotę 16 lutegow Szkole Podstawowej Nr 1 odbył się Dzień Otwarty. Przybyłych tego dnia gości witali w progu szkoły uczniowie klas szóstych, a także wychowawcy klas III. Cała uroczystość odbywała się w konwencji Walentynek. Dzieci otrzymały czerwone serduszka.

Program obfitował w wiele atrakcji. Najpierw na sali gimnastycznej dzieci  miały okazję bawić się na „placu zabaw". Kolejnym punktem programu było odszukiwanie przez maluchy wskazówek do zabawy w podchody i zwiedzanie szkoły w celu poszukiwania skarbu ukrytego na świetlicy szkolnej. Goście mieli okazję obejrzeć pokaz treningu judo w małej sali gimnastycznej, a także  wziąć udział w eksperymentach w gabinecie przyrodniczym. Bardzo ciekawe były zabawy językiem angielskim z wykorzystaniem tablicy interaktywnej oraz skrócona lekcja historii w gabinecie historycznym. Goście mieli okazję wysłuchać utworów granych na fletach przez uczniów klas IV, a dzieci samodzielnie zagrały na instrumentach perkusyjnych. Przyszłoroczni uczniowie mieli okazję obejrzeć gabinety lekcyjne oraz warsztaty plastyczne prowadzone przez pana Bohdana Kilińskiego.

 


       Wielką atrakcją była bajka pt: „Czerwony Kapturek na wesoło”  przygotowana przez uczniów klasy VI. Przygotowane były także prezentacje multimedialne dla rodziców i dzieci. W świetlicy szkolnej dzieci mogły z pomocą nauczycieli ułożyć serduszka z puzzli. Na końcu odszukały  skarb-czekoladowe serca i pamiątkowe długopisy.
       Imprezę uświetnił pokaz taneczny tańca towarzyskiego wykonany przez absolwentów Szkoły Podstawowej Nr 1 w Elblągu
       Na koniec wszyscy mogli wspominać chwile spędzone w szkole, oglądając prezentację multimedialną pt: ”Przeżyjmy to jeszcze raz.”
      

SP nr 1
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w tym dziale

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama