UWAGA!

Dzień Otwartych Drzwi w SP nr 6

 Elbląg, Dzień Otwartych Drzwi w SP nr 6

W sobotę, 20 lutego, na Dzień Otwartych Drzwi zaprasza Szkoła Podstawowa nr 6 przy al. Piłsudskiego. Spotkanie odbędzie się w godz. 11-13. Dzieci ze swoimi rodzicami będą mogły uczestniczyć w poszukiwaniu skarbu, a także w zajęciach ruchowych, artystycznych i eksperymentach, a przede wszystkim zapoznać się z ofertą edukacyjną szkoły.

To spotkanie, podczas którego będzie można porozmawiać z dyrekcją i nauczycielami o ofercie edukacyjnej szkoły na przyszły rok szkolny oraz o stopniu przygotowania szkoły do przyjęcia 6 - i 7 – latków.
       W środowisku lokalnym szkoła wyróżnia się prowadzeniem zajęć sportowych z łyżwiarstwa figurowego, piłki nożnej, karate i siatkówki. Od 1995 r. oprócz oddziałów ogólnodostępnych funkcjonują klasy integracyjne. Przyjmujemy dzieci z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego z niedowidzeniem, niedosłuchem, niepełnosprawnością ruchową, intelektualną, autyzmem i zespołem Aspergera (wnioski rozpatrywane są indywidualnie podczas rozmowy z dyrekcją szkoły). Dla dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych oferuje się zajęcia ze specjalistami, trening uwagi słuchowej metodą Tomatisa, dla dyslektyków terapię metodą Warnkego, a dla wszystkich uzdolnionych i z pasją szeroki wachlarz kół zainteresowań. Szkoła wyposażona jest w windę.
       Naszą szkołę można również odwiedzać w dniach 1-4 marca w godzinach 15-17, kiedy pracownicy szkoły będą do dyspozycji rodziców i ich dzieci, oprowadzą po szkole, przedstawią ofertę i odpowiedzą na pytania.
      
      
Grono pedagogiczne Szkoły Podstawowej 6 w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • Wczoraj były drzwi otwarte w Sp 9.Muszę przyznać, że byłam w szoku. Szkoła przez 35 lat nic się nie zmieniła. Ściany, podłogi, drzwi czy okna pamiętają tamte czasy. Z przepisami BHP też nie jest najlepiej - Oczywiście wymagane minimum zapewnione ale czy to wystarczy? Zarywający się podest na auli, wiszące kable, zniszczone progi, klejone trzy razy stare płytki PCV, a na stołówce stare emaliowane wiadro na kompot - no proszę! Pamiętam jak z takiego nalewała mi niemiła kucharka. .. grrr. Żeby przez 35 lat prawie nic nie zainwestować w rozwój szkół? - Wstyd! Dla Polski i Elbląga. Jeżeli macie zamiar dbać i inwestować w rozwój mojego dziecka tak jak robicie to ze szkołą to zapomnijcie. Mojego sześciolatka wam nie oddam kochany Elblągu.
 • Jestem zmiesmaczony artykulem o sp 9.Żadna szkola nie wyglada idealnie ale to co jest w artykule. .. .. Zobaczylem w tej szkole piekne korytarze i duze, przestronne klasy. Wyremontowane lazienki. Prezentacja z komentarzem pani dyrektor przekonala mnie, ze w tej szkole dzieje sie baaardzo duzo, szkola osiaga sukcesy i to jest dla mnie najwazniejsze.
 • Nie wiem skąd się człowieku urwałeś/łaś. Wygląda mi to na czarny PR. Jeśli według Ciebie nic się nie zmieniło to chyba byłeś/łaś w tej szkole 35 lat temu, a nie na drzwiach otwartych. Ja i moja rodzina byliśmy na drzwiach otwartych i zachwyciło nas przyjęcie i profesjonalne przygotowanie. Stołówka po remoncie, różnorakie pomoce dydaktyczne, okna powymieniane, piękne korytarze (na których nie ma żadnych płytek). Nasze dziecko świetnie się bawiło.
 • Autorka tego komentarza chyba pomyliła szkołę, o której się wypowiada. .. Byłam niedawno w tej szkole i odniosłam całkiem inne wrażenie. O ile z zewnątrz budynek nie wygląda zachęcająco o tyle wewnątrz są nowe podłogi na korytarzach, odnowione ściany, w klasach nowe wyposażenie i sprzęt. Nie wiem jakim sposobem na drzwiach otwartych oglądała Pani wiadra na stołówce, no ale cóż każdy widzi co innego. Ja przy swojej wizycie widziałam wyremontowaną stołówkę z krzesłami i stołami przystosowanymi dla małych i dużych dzieci. Wrażenia po wizycie jak najbardziej pozytywne i całkowicie odmienne od co niektórych.
 • Co prawda artykuł jest o sp6,ale nie sposób nie odpowiedzieć na komentarz o sp9.Szkoła, w której w przeciągu lat wiele się zmieniło na lepsze! Korytarze, łazienki i klasy odremontowane. Klasy urządzone przyjaźnie dla uczniów i dobrze wyposażone. Zaglądając na ich stronę internetową widać, że wiele pozytywnego się tam dzieje. Polecam odszukać i pooglądać.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  0
  obserwator_eg(2016-02-19)
 • Ja również jestem zniesmaczona. Jak można tak ohydnie kłamać?Jeśli uważasz, że nic się nie zmieniło to idź do okulisty!!!
 • Jestem zbulwersowana wypowiedzią pani Dejavu o SP9.W tej szkole BARDZO DUŻO się zmieniło! JAK MOŻNA TEGO NIE ZAUWAŻYĆ????Jako rodzic jestem bardzo zadowolona z tej szkoły: – świetni nauczyciele, angażujący się w pracę z dziećmi, pomagający w rozwiązywaniu trudnych sytuacji – świetlica, świetnie zorganizowana – angielski na bardzo dobrym poziomie, – świetne zaplecze specjalistów:logopedy, pedagoga, psychologa, stomatologa Jeśli zaś chodzi o estetykę szkoły to : podłogi są nowe, ściany kolorowe, czyste, łazienki wyremontowane, okna wymienione, stołówka wyremontowana. I naprawdę Pani tego nie widziała????? A może szkoły się pani pomyliły????? Długo można by było jeszcze wymieniać – POLECAM SZKOŁĘ !!!
 • Uważam, że w SP 9 dzieje się wiele pozytywnego. Szkoła jest zadbana i wyremontowana. Wdziałam piękną stołówkę, świetlice (mała dla najmłodszych dzieci i duża -dla starszych) mają przyjazne wnętrze. Ładne, dobrze wyposażone sale lekcyjne, wyremontowane łazienki. Na drzwiach otwartych dla dzieci były zaplanowane atrakcje, a rodzice mogli spokojnie porozmawiać z pracownikami szkoły.
Reklama