UWAGA!

Dzień Przedszkolaka w Przedszkolu nr 15

 

Sejm Rzeczpospolitej ustanowił dzień 20 września Ogólnopolskim Dniem Przedszkolaka. Ważne jest, że podkreśla się znaczenie wczesnej edukacji dziecka, chociażby poprzez ustalenie takiego święta.

W naszej placówce odbył się z tej okazji wielki bal dla dzieci, połączony z konkursem wiedzy o przedszkolu. Jak się kolejny raz okazało, nasze przedszkolaki znały odpowiedzi na wszystkie pytania, znały adres i numer przedszkola, imiona wszystkich pań i panów, nazwy grup , a nawet kolory ścian w poszczególnych salach. Ten dzień upłynął nam pod znakiem zabawy i uśmiechu, wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowe ordery, które z dumą nosiły cały dzień, a potem chwaliły się rodzicom i rodzeństwu.
       Dzień Przedszkolaka jest raz w roku, my jednak świętujemy go codziennie – rok szkolny dopiero się zaczął, a u nas już mnóstwo atrakcji dla dzieci: codziennie sprawdzamy możliwości naszych nowych placów zabaw, poznaliśmy zwyczaje sów, jastrzębi i sokołów podczas lekcji przyrody na żywo, zrobiliśmy sałatkę owocową, byliśmy w kinie, wysłuchaliśmy koncertu muzyki dziecięcej w wykonaniu skrzypaczki, a w przyszłym tygodniu wyruszamy na naszą pierwszą wycieczkę. W naszym przedszkolu jest ciekawie i wesoło nie tylko w Dniu Przedszkolaka, ale także w każdy inny dzień.
      

 

Wszystkim Przedszkolakom i ich Rodzicom życzymy, by każdy dzień był pełen uśmiechu, radości i zadowolenia ze wspólnie spędzonych chwil.
      
      

Iwona Barańska, rzecznik Przedszkola nr 15
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama