[ X ]
Nie ma wolnej prasy bez finansowego wsparcia reklamodawców. Wszystko co publikujemy poniżej dostajesz w zamian za oglądanie banerów.To chyba nie jest wygórowana cena? Może wyłącz więc AdBlocka?

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Dzień Zatorza

Elbląg, Dzień Zatorza

Warsztaty z robienia wielkich baniek mydlanych i gry na bębnach afrykańskich, lepienie z gliny i tworzenie rzeźb z płyt paździerzowych. To tylko część atrakcji, jakie czekają na mieszkańców Elbląga w sobotę (7 września) w godz. 15-18 podczas Dnia Zatorza.

– Już po raz trzeci przygotowujemy festyn rodzinny obchodzony jako Dzień Zatorza – opowiada Małgorzata Woźna, współorganizatorka wydarzenia. – Dzięki temu, że festyn jest przygotowywany przez członków Partnerstwa na Rzecz Rozwoju Zatorza oraz przyjaciół, możemy przygotować naprawdę dużo atrakcji.
       Co nas czeka?
       - warsztaty robienia wielkich baniek mydlanych;
       - warsztaty gry na bębnach oraz stoisko przygotowane przez Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym koło w Elblągu;
       - lepienie z gliny i zabawa na sprzęcie rehabilitacyjnym (Stowarzyszenie Lazarus);
       - tworzenie rzeźb z płyt paździerzowych (Arek Pasożyt);
       - konkursy dla dzieci przygotowane przez Zespół Szkół Akademickich, Stowarzyszenie Inicjatyw Rodzinnych, Centrum Pracy Młodzieży OHP;
       - rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Zatorze – lubię to!” (godz. 16).
       Będzie też sprzęt policyjny i – jeżeli nic złego się nie wydarzy – Straż Pożarna. Jeśli pogoda dopisze będzie również szybowiec z Elbląskiego Aeroklubu. Nie zabraknie także tradycyjnego już konkursu w przeciąganie liny – na zwycięzców czekają medale.
       - Dzięki dofinansowaniu wydarzenia ze środków Urzędu Miasta mogliśmy zakupić nagrody dla dzieci biorących udział w konkursach – dodaje Małgosia. – Zapraszamy serdecznie całe rodziny!
      
Stowarzyszenie ESWIP
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama