UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

„Dziewiątka” promuje zdrowie

Elbląg, „Dziewiątka” promuje zdrowie

Szkoła Podstawowa nr 9 w Elblągu ubiega się o Krajowy Certyfikat Szkół Promujących Zdrowie. W piątek 11 maja w Szkole odbędzie się autoewaluacja.

Na uroczystość zaproszono władze miasta, przedstawicieli władz oświatowych oraz instytucji z Elbląga i województwa warmińsko- mazurskiego, dyrektorów elbląskich placówek oświatowych oraz wojewódzkiego koordynatora Sieci Szkół Promujących Zdrowie Annę Zdaniukiewicz.
       W programie artystycznym zaprezentują się uczniowie naszej szkoły, po czym nastąpi prezentacja działań przeprowadzonych w ramach Programu Szkół Promujących Zdrowie. Będziemy oceniani w pięciu standardach:
       – Pomoc członkom społeczności szkolnej (w tym rodzicom) w zrozumieniu i zaakceptowaniu koncepcji szkoły promującej zdrowie.
       – Zarządzanie projektami promocji.
       – Prowadzenie edukacji zdrowotnej uczniów i pracowników oraz dążenie do zwiększenia jej jakości i skuteczności.
       – Tworzenie klimatu społecznego sprzyjającego nauce, zdrowiu i partnerstwu w działaniu.
       – Tworzenie środowiska fizycznego sprzyjającego zdrowiu, bezpieczeństwu i dobremu samopoczuciu uczniów i pracowników.
      
dyrekcja SP 9
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama