UWAGA!

Ekorebellia po raz trzeci

 Elbląg, Ekorebellia po raz trzeci

26 lipca o godzinie 11.00 zapraszamy na trzecie spotkanie w ramach nowostawskiej Ekorebelii. W ramach warsztatów zapraszamy na zajęcia praktyczne "Architektura na wesoło" przy okazji, których stworzymy parkowe meble.

Zajęcia te poprowadzi gdańska architekt Justyna Dąbek. Drugą atrakcją będą zajęcia językowe “Wschód-Zachód” w ramach, których goście z zagranicy Agata Biała oraz Bernardo Meira na wesoło będę uczyć podstaw języka angielskiego, rosyjskiego i portugalskiego. Na zakończenie Pani Emilia Kujawska wraz z dogiem niemieckim o imieniu Limba poprowadzą Psią Lekcję podczas której dzieci poznają psi język ciała oraz zasady bezpiecznego zachowania przy obcym psie i postępowania w przypadku niebezpieczeństwa.
      
       Justyna Dąbek
       Architekt z czteroletnim doświadczeniem w projektowaniu obiektów architektury i wnętrz. Absolwentka Architektury i Urbanistyki na Politechnice Gdańskiej, a także Architektury Wnętrz na Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Laureatka konkursów architektonicznych (w tym nagrody Pomorskiej Okręgowej Izby Architektów "Dyplom Roku 2011). Interesuje się architekturą współczesną oraz zagadnieniem rewitalizacji struktur miejskich poprzez obiekty uczelni wyższych.
      
      
       Agata Biała
       Białorusinka polskiego pochodzenia, urodzona na Kresach Wschodnich. Absolwentka Architektury Krajobrazu Kulturowego na Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Znawczyni kultury Wschodniej Europy oraz miłośniczka Żuław.
      
      
       Bernardo Meira
       Portugalczyk z portugalsko-angielską mentalnością. Absolwent Kryminalistyki na Uniwersytecie w Glamorgan (Wielka Brytania) oraz Instituto Superior de Ciências da Saúde w Porto. Obecnie prowadzi zajęcia ze studentami w Instituto Superior w Porto.
      
      
       Emilia Kujawska
       Absolwentka Architektury Wnętrz gdańskiej Akademii Sztuk Pięknych. Projektowała m.in. wnętrza ekspozycyjne Centrum Hewelianum w Gdańsku. Prywatnie właścicielka doga imieniem Limba, pasjonatka psiej psychologii, uczestniczka warsztatów behawiorystki zwierząt.
      
      
      
      
Marta Antonina Łobocka, pezes Stowarzyszenia „Kochamy Żuławy”
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama