UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Elbląg to nasze pole do popisu

Już ponad 24 lata Stowarzyszenie „Jantar” działa na rzecz mieszkańców naszego miasta i regionu, proponując różnorodne działania i projekty edukacyjne, taneczne, regionalną kulturę ludową czy zdolną młodzież. Od 2004 roku można wspierać Stowarzyszenie „Jantar”, czyli przekazywać 1% podatku na tę instytucję pożytku publicznego.

Stowarzyszenie „Jantar” prowadzi działania na rzecz kultury, sztuki, upowszechniania kultury fizycznej i sportu oraz rozwijania kontaktów i współpracy międzynarodowej. W ramach pozyskanych środków (unijnych i krajowych) realizuje programy wymiany młodzieżowych grup artystycznych z Polski, Rosji i Niemiec. Uczestnicy projektów biorą udział w warsztatach, seminariach, konkursach i przeglądach artystycznych oraz integrują się, wymieniając poglądy i doświadczenia.
       Elbląskie Stowarzyszenie „Jantar” otrzymało w minionym roku fundusze na realizację m.in. takich projektów, jak „Kadyny-wioska sztuki”, „Festiwal Sztuki Ulicznej – Street Art”, „Akademia Animatora Wiejskiego” czy „Taniec z Mistrzami. Warmia i Mazury zapraszają…”. Z powodzeniem pozyskuje również środki na realizację programów skierowanych do grup zagrożonych wykluczeniem społecznym. Dotychczas opieką objęło dzieci z rodzin zastępczych, z ubogich obszarów wiejskich regionu elbląskiego i braniewskiego oraz kobiety oczekujące na narodziny dziecka.
       – Wpłata 1% na organizacje pożytku publicznego nie jest darowizną, bo przekazuje się pieniądze, które i tak stanowią podatek – mówi Antoni Czyżyk, prezes Stowarzyszenia „Jantar”. – Tak więc pozostaje decyzja, czy przekazać te środki Skarbowi Państwa, czy którejś z organizacji pozarządowych. Namawiamy, by wesprzeć elbląską aktywność.
       Dane niezbędne do przekazania 1%: Stowarzyszenie Jantar Numer KRS 0000030520.
      
      
Magdalena Czarnocka, Stowarzyszenie „Jantar”
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama