UWAGA!

Elbląg w oczach gimnazjalistów

Elbląg, Elbląg w oczach gimnazjalistów

Uczniowie Gimnazjum nr 4 przy Zespole Szkół nr 1 w Elblągu postanowili przyjrzeć się swojemu miastu dokładniej. Przez dwa miesiące (kwiecień i maj) będą realizowali projekt „Odkrywamy nasz Elbląg”, który bierze udział w ogólnopolskim konkursie „Projekt z klasą”, zorganizowanym przez Wydawnictwo Nowa Era.

„Projekt „Odkrywamy nasz Elbląg” jest odpowiedzią na rzeczywistą potrzebę odkrywania przez gimnazjalistów walorów miasta, w którym żyją, i wzmacniania więzi z ich „małą ojczyzną”. Chcemy, by nasi gimnazjaliści odkryli piękno swojej „małej ojczyzny”. Młodzież często nie docenia miejsca, w którym mieszka. Dość powszechna wśród młodych ludzi jest opinia, że w Elblągu nic ciekawego się nie dzieje, brakuje perspektyw na osobisty rozwój, dobrą pracę oraz wygodne życie.
       Projekt „Odkrywamy nasz Elbląg” ma stworzyć gimnazjalistom okazję do zweryfikowania ich dotychczasowego myślenia…” – takie cele stawiają sobie autorzy przedsięwzięcia.
       Gimnazjaliści gorąco proszą wszystkich elblążan o głosy!
       Można je oddawać codziennie od 2 do 15 kwietnia na stronie www.projektzklasa.pl, projekt nr 194 „Odkrywamy nasz Elbląg” na www.nowaera.pl.
      
      
      
Bożena Balbuza, Roman Nakonowski, koordynatorzy projektu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Drodzy gimnazjaliści ! Podpowiadam co do Waszego projektu. Załączone przez Was zdjęcie pokazuje " wstydliwie" pseudo urok Starówki. Walczcie w swoim projekcie aby odbudowa kamieniczek przy nadbrzeżu była jak najprędzej. Aby nie wyglądała od strony Kanału jak staruszka bezzębna, tylko jak zaprezentowany przeze mnie na zdjęciu Nyhavn w Kopenhadze, który tętni życiem przez cały rok.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    sławek -jurek(2012-04-02)
Reklama