UWAGA!

Elbląg za pół ceny, czyli… smacznie, zdrowo, aktywnie, a do tego taniej!

 Elbląg za pół ceny, czyli… smacznie, zdrowo, aktywnie, a do tego taniej!

Już po raz ósmy, 25 i 26 kwietnia zapraszamy wszystkich elblążan oraz turystów odwiedzających nasze miasto do wzięcia udziału w akcji „Elbląg za pół ceny”. W ten weekend czeka nas mnóstwo specjalnych ofert. To wyjątkowa okazja, aby zafundować sobie dobrą kuchnię, relaks i aktywny wypoczynek – za pół ceny.

Miłośnicy dobrego jedzenia znajdą coś dla siebie w kilkunastu lokalach gastronomicznych – do wyboru są restauracje, pizzerie, kawiarnie. Zarówno panie, jak i panowie mogą przebierać w wyjątkowo bogatej palecie usług oferowanych przez salony zdrowia i urody. Oferta obejmuje różnego rodzaju zabiegi odmładzające, wyszczuplające czy masaże. W promocyjnych cenach można pokusić się także o świeżą opaleniznę lub nową, wiosenną fryzurę.
      
       Posileni i zrelaksowani mogą Państwo wybrać się na fitness lub poczuć zastrzyk adrenaliny w parku linowym. Miłośników dynamicznego wypoczynku na świeżym powietrzu zachęcamy do zmagań na polu paintballowym. Po dniu pełnym wrażeń, elbląskie hotele ugoszczą Państwa także w bardzo atrakcyjnej cenie.
      
       Swoje promocyjne oferty w ramach akcji „Elbląg za pół ceny” przygotowało blisko 50 firm z różnych branż. Wszystkie miejsca biorące udział w akcji „Elbląg za pół ceny” będą oznakowane specjalnymi plakatami. Oferty firm biorących udział w akcji można znaleźć na stronie www.elblagzapolceny.elblag.eu.
      
       Wypatrujmy więc atrakcji i korzystajmy z nich na 100 procent!
      
       Lista partnerów biorących udział w akcji znajduje się na stronie: www.elblagzapolceny.elblag.eu.
      
       Oferta za pół ceny dotyczy tylko wybranych pozycji z menu lub wybranych usług.
      
---- Reklama -----
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie