UWAGA!

Elbląska Senioriada

 Elbląg, Elbląska Senioriada
fot. AD

Uniwersytet III Wieku i Osób Niepełnosprawnych w Elblągu zaprasza do udziału w Senioriadzie, która odbędzie się w poniedziałek 3 października.

Przedsięwzięcie adresowane do osób starszych będzie doskonałą okazją do zaprezentowania wszystkim mieszkańcom naszego miasta aktywnej postawy, jaką prezentują dojrzali elblążanie, i manifestacji faktu, że jesień życia może być czasem nowych wyzwań. Senioriada połączona z inauguracją roku akademickiego 2011/2012 UTWiON odbywa się pod patronatem Grzegorza Nowaczyka, prezydenta Elbląga.
      
       W programie uroczystości m.in.
       godz. 10, Brama Targowa – zbiórka Seniorów, wręczenie Seniorom kluczy do miasta przez prezydenta Grzegorza Nowaczyka, wspólne zdjęcie uczestników, przemarsz ulicami miasta
       godz. 11, sala Teatru im. Aleksandra Sewruka – Uroczysta Akademia: odśpiewanie „Gaudeamus igitur”, prezentacja działalności Uniwersytetu Trzeciego Wieku i Osób Niepełnosprawnych (dyrektor Iwona Orężak), wykład inauguracyjny pt. „Ruch to siła i zdrowie” (Bożena Ruszkowska), recital aktorów Teatru im. A. Sewruka.
      
Łukasz Mierzejewski, Biuro Prasowe UM

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Śmiesznie to wygląda. Wystarczy edukować się na uniwersytecie, po co jeszcze paradować na ulicach? Dla młodzieży to niezły ubaw.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  kropla(2011-09-27)
 • Kropla - też kiedyś będziesz seniorem. I życzę Ci tyle energii, witalności, zadowolenia z życia, jak mają studenci UTWiON.
 • ej kropla jesteś głupią egoistką, Ciebie też to czeka i życzę Ci, abyś nie była postrzegana tak jak Ty nas postrzegasz
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  starucha(2011-09-27)
 • ty niedorozwinieta kroplo, mow za siebie, a nie za wszystkich. Jak mozna byc takim egoista, jak ty. Mam nadzieje, ze Ciebie tez ktos wysmieje
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  corka seniorki(2011-09-27)
 • Fajne. Możną to ująć w jednym zdaniu:"I Ty też będziesz emerytem. .. "To dla tych, którzy myślą, że starzy ludzie są niepotrzebni.
 • niechęć do osób starszych jest krótkowzroczną głupotą, pamiętaj że twoje negatywne wypowiedzi w pierwszym rzędzie obrażają twoich najbliższych, rodziców lub dziadków. Chyba że taki jesteś.
 • Nie jestem potworem tylko seniorem -więcej tolerancji w nietolerancji osób starszych
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  seniorka Elka(2012-10-01)
Reklama