UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Elbląski Bank Żywności dziękuje

Organizatorzy Wielkanocnej Zbiórki Żywności serdecznie dziękują wszystkim darczyńcom za udział w zbiórce oraz wolontariuszom i sponsorom za pomoc, dzięki której mogła być przeprowadzona.

W 21 sklepach - sieci Biedronka, Społem, Va Bank i Sieć 34 oraz w sklepach Carrefour, E.Leclerc i Spyża - zebrane zostało łącznie około 4,3 tony artykułów spożywczych: mąki, cukru, makaronu, ryżu, kaszy, konserw, słodyczy i innych, z których przygotowane zostaną paczki świąteczne dla ubogich rodzin. Część produktów posłuży do przygotowania świątecznego poczęstunku dla osób bezdomnych.
     W zbiórce zorganizowanej przez Elbląski Bank Żywności wzięło udział około 400 wolontariuszy - członków organizacji charytatywnych, uczniów elbląskich szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, innych ludzi dobrej woli. Pomagali też harcerze.
     Współorganizatorami akcji były: Caritas (zespoły parafialne), Kościół Chrześcijan Baptystów, Towarzystwo Przyjaciół Dzieci, Stowarzyszenie Lazarus, Katolicki Ruch Antynarkotyczny Karan, Stowarzyszenie Integracyjne Razem, Stowarzyszenie Rodzin Katolickich, Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym.
     Organizacja zbiórki nie byłaby możliwa bez pomocy sponsorów: Państwa Krystyny i Bogdana Przybylskich (Regionalne Centrum Marketingu) - bezpłatny druk 30 000 ulotek; Drukarni „Elgraf”- bezpłatny druk plakatów; Elbląskiej Spółdzielni Niewidomych Elsin; Elbląskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji; Przedsiębiorstwa Zieleni Miejskiej; Zakładu Sprzątania Wnętrz MOP 83 - transport żywności do magazynu.
     Sponsorom, współorganizatorom, wolontariuszom, wszystkim, którzy się podzielili z uboższymi oraz wszystkim, którzy zostaną obdarowani - życzymy Wesołych Świąt. Niech w naszym, coraz bardziej skomercjalizowanym świecie, nigdy nie zabraknie dobroci, bezinteresowności i życzliwości.
     
     Teresa Bocheńska, Elbląski Bank Żywności
     
     
-------------------- Ogłoszenie bezpłatne ----------------------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama