UWAGA!

Elbląski KOD pikietuje

 Elbląg, Elbląski KOD pikietuje
(fot. nadesłana)

Po raz ostatni w kwietniu podpisy pod obywatelskim projektem ustawy o Trybunale Konstytucyjnym będą zbierać elbląscy działacze Komitetu Obrony Demokracji. Akcja rozpocznie się w sobotę o godz. 12 na placu Słowiańskim. Elblążanie wybierają się też w najbliższych dniach na pikiety do Gdańska i Warszawy.

- 3 maja jedziemy do Gdańska na ,,Marsz Wkurzonych” pod hasłem „Nie! Łamaniu Konstytucji“. Zapraszamy chętnych, zbiórka o godz. 11 na placu Słowiańskim. Do Gdańska jedziemy prywatnymi samochodami. Początek marszu przy bramie Stoczni Gdańskiej o godz. 13.30 – informuje Tadeusz Kawa, pełnomocnik KOD w Elblągu.
       Z kolei 7 maja elblążanie wybierają się na ogólnopolski protest do Warszawy pod hasłem ,,Jesteśmy i będziemy w Europie”, który KOD organizuje wspólnie z opozycją. - Wyjazd autokarem z Elbląga o godzinie 7 z Placu Słowiańskiego. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt pod numerem telefonu 608 334 862 – dodaje Tadeusz Kawa.
       Elbląscy działacze KOD nie zrezygnują też ze spotkań na placu Słowiańskim. W każdą trzecią sobotę miesiąca będą czekać na elblążan w swoim punkcie informacyjnym.
      
Komitet Obrony Demokracji
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama