UWAGA!

Elbląskie Targi Edukacji i Doradztwa Zawodowego

Powiatowy Urząd Pracy wraz z Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP zapraszają na Elbląskie Targi Edukacji i Doradztwa Zawodowego. Targi odbędą się 10 czerwca w Centrum Sportowo-Biznesowym w Elblągu przy ul. Grunwaldzkiej 135 w godz. 11.00–15.00.

Celem przedsięwzięcia jest wyjście do lokalnej społeczności z szeroką informacją na temat możliwości skorzystania z oferty edukacyjnej elbląskich uczelni wyższych, szkół policealnych, ośrodków kształcenia ogólnego i zawodowego oraz innych jednostek edukacyjnych zajmujących się kształceniem dorosłych w różnych formach.
       Instytucje rynku pracy przedstawią swoją ofertę wspierania młodzieży i dorosłych oraz zasady skorzystania z tego wsparcia. Doradcy zawodowi będą udzielać bezpłatnych porad indywidualnych. Osoby zainteresowane będą mogły uzyskać pomoc w wyborze dalszej ścieżki kształcenia, otrzymają informacje o zawodach, szkołach zawodowych, jednostkach szkolących, kursach. Będzie można uzyskać pomoc w określeniu indywidualnych predyspozycji zawodowych oraz w ustaleniu możliwości rozwoju zawodowego.
       Działania te mają na celu wsparcie lokalnego rynku pracy poprzez umożliwienie osobom poszukującym ofert kształcenia nabycie nowych umiejętności potrzebnych do dalszego rozwoju zawodowego.
       Powyższe przedsięwzięcie realizowane jest w ramach projektu „OHP jako realizator usług rynku pracy” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego – Priorytet 1 Działanie 1.3.
      
      
Iwona Klim, CEiPM
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w tym dziale

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama