UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Elbląskie Targi Edukacji i Doradztwa Zawodowego

Powiatowy Urząd Pracy wraz z Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP zapraszają na Elbląskie Targi Edukacji i Doradztwa Zawodowego. Targi odbędą się 10 czerwca w Centrum Sportowo-Biznesowym w Elblągu przy ul. Grunwaldzkiej 135 w godz. 11.00–15.00.

Celem przedsięwzięcia jest wyjście do lokalnej społeczności z szeroką informacją na temat możliwości skorzystania z oferty edukacyjnej elbląskich uczelni wyższych, szkół policealnych, ośrodków kształcenia ogólnego i zawodowego oraz innych jednostek edukacyjnych zajmujących się kształceniem dorosłych w różnych formach.
       Instytucje rynku pracy przedstawią swoją ofertę wspierania młodzieży i dorosłych oraz zasady skorzystania z tego wsparcia. Doradcy zawodowi będą udzielać bezpłatnych porad indywidualnych. Osoby zainteresowane będą mogły uzyskać pomoc w wyborze dalszej ścieżki kształcenia, otrzymają informacje o zawodach, szkołach zawodowych, jednostkach szkolących, kursach. Będzie można uzyskać pomoc w określeniu indywidualnych predyspozycji zawodowych oraz w ustaleniu możliwości rozwoju zawodowego.
       Działania te mają na celu wsparcie lokalnego rynku pracy poprzez umożliwienie osobom poszukującym ofert kształcenia nabycie nowych umiejętności potrzebnych do dalszego rozwoju zawodowego.
       Powyższe przedsięwzięcie realizowane jest w ramach projektu „OHP jako realizator usług rynku pracy” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego – Priorytet 1 Działanie 1.3.
      
      
Iwona Klim, CEiPM
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama