UWAGA!

Elbląskie Twarze Przedsiębiorczości. Spotkanie w PWSZ

Elbląg, Elbląskie Twarze Przedsiębiorczości. Spotkanie w PWSZ

Stowarzyszenie Elbląg Europa oraz prof. dr hab. inż. Zbigniew Walczyk zapraszają do wzięcia udziału w spotkaniu pt. Elbląskie Twarze Przedsiębiorczości. Spotkanie odbędzie się 18 listopada o godzinie 10 w budynku PWSZ przy ul. Grunwaldzkiej 137. Organizatorzy zapraszają uczniów, studentów, przedstawicieli firm, osób szukających pracy lub zainteresowanych tematem przedsiębiorczości.

Wydarzenie Elbląskie Twarze Przedsiębiorczości organizowane w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości to przedsięwzięcie, które ma na celu popularyzacje postawy przedsiębiorczej oraz rozwoju zawodowego i osobistego. Wydarzenie to odbywa się corocznie w 150 krajach, w tym również w Polsce nieprzerwanie od 2008 roku.
      
       Spotkanie dzieli się na III etapy:
       1. PANEL DYSKUSYJNY
       Podczas Elbląskich Twarzy Przedsiębiorczości odbędzie się panel dyskusyjny trwający 45 minut, na temat: cech pracownika XXI wieku oraz umiejętności pomagających odnieść sukces w biznesie. W panelu wezmą udział Szefowie Klastrów Elbląskich.
       2. WYSTĄPIENIE PRZEDSTAWICIELI MŁODZIEŻOWYCH
       Wystąpienia poświęcone tematom: szans rozwoju, jakie młodzieży daje program Erasmus+, jak pasja może stać się sposobem na życie oraz nowym technologiom, trendom w mediach społecznościowych, dobrym praktykom w realizacji swoich własnych przedsięwzięć.
       3. PREZENTACJA ELBLĄSKIEGO RYNKU PRACY
       Podczas tej części spotkania mają Państwo możliwość dowiedzieć się o sytuacji elbląskiego rynku pracy i jego przyszłości. Obalimy też kilka mitów dotyczących bezrobocia i pracy w Elblągu.
      
       Działania Stowarzyszenia Elbląg Europa realizowane są pod honorowym patronatem Rektora Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu oraz Rzecznika Młodzieżowego Warmii i Mazur.
      
      
oprac. redakcja na podstawie infomacji nadesłanej przez organizatorów
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama