[ X ]
Nie ma wolnej prasy bez finansowego wsparcia reklamodawców. Wszystko co publikujemy poniżej dostajesz w zamian za oglądanie banerów.To chyba nie jest wygórowana cena? Może wyłącz więc AdBlocka?

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Elbląskie Twarze Przedsiębiorczości. Spotkanie w PWSZ

Elbląg, Elbląskie Twarze Przedsiębiorczości. Spotkanie w PWSZ

Stowarzyszenie Elbląg Europa oraz prof. dr hab. inż. Zbigniew Walczyk zapraszają do wzięcia udziału w spotkaniu pt. Elbląskie Twarze Przedsiębiorczości. Spotkanie odbędzie się 18 listopada o godzinie 10 w budynku PWSZ przy ul. Grunwaldzkiej 137. Organizatorzy zapraszają uczniów, studentów, przedstawicieli firm, osób szukających pracy lub zainteresowanych tematem przedsiębiorczości.

Wydarzenie Elbląskie Twarze Przedsiębiorczości organizowane w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości to przedsięwzięcie, które ma na celu popularyzacje postawy przedsiębiorczej oraz rozwoju zawodowego i osobistego. Wydarzenie to odbywa się corocznie w 150 krajach, w tym również w Polsce nieprzerwanie od 2008 roku.
      
       Spotkanie dzieli się na III etapy:
       1. PANEL DYSKUSYJNY
       Podczas Elbląskich Twarzy Przedsiębiorczości odbędzie się panel dyskusyjny trwający 45 minut, na temat: cech pracownika XXI wieku oraz umiejętności pomagających odnieść sukces w biznesie. W panelu wezmą udział Szefowie Klastrów Elbląskich.
       2. WYSTĄPIENIE PRZEDSTAWICIELI MŁODZIEŻOWYCH
       Wystąpienia poświęcone tematom: szans rozwoju, jakie młodzieży daje program Erasmus+, jak pasja może stać się sposobem na życie oraz nowym technologiom, trendom w mediach społecznościowych, dobrym praktykom w realizacji swoich własnych przedsięwzięć.
       3. PREZENTACJA ELBLĄSKIEGO RYNKU PRACY
       Podczas tej części spotkania mają Państwo możliwość dowiedzieć się o sytuacji elbląskiego rynku pracy i jego przyszłości. Obalimy też kilka mitów dotyczących bezrobocia i pracy w Elblągu.
      
       Działania Stowarzyszenia Elbląg Europa realizowane są pod honorowym patronatem Rektora Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu oraz Rzecznika Młodzieżowego Warmii i Mazur.
      
      
oprac. redakcja na podstawie infomacji nadesłanej przez organizatorów
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama