UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Elblążanka laureatką konkursu

Monika Szóstek jest laureatką X Międzynarodowego Konkursu Twórczości plastycznej „Dziecko i pies”.

Monika uczęszcza do Przedszkola Nr 26 w Elblągu do grupy dzieci 4 letnich „Gwiazdeczki”. Pod fachowym okiem nauczycielek z grupy Ewy Piotrzkowskiej i Aldony Andrearczyk została przygotowana do konkursu. W grupie tej od kilku lat nauczycielki szczególnie dbają o rozwój twórczości plastycznej swoich wychowanków. Na tegoroczny X jubileuszowy konkurs wpłynęło 14202 prace z 46 krajów świata (Albania, Armenia, Australia, Azerbejdżan, Białoruś, Bośnia i Hercegowina, Brazylia, Bułgaria, Chiny, Chorwacja, Cypr, Czechy, Etiopia, Filipiny, Grecja, Indie, Indonezja, Japonia, Kambodża, Kazachstan, Kenia, Kostaryka, Liban, Litwa, Łotwa, Maroko, Meksyk, Mołdawia, Myanmar, Nigeria, Panama, Polska, Rosja, Rumunia, Serbia, Singapur, Słowacja, Słowenia, Sri Lanka, Tajlandia, Tunezja, Turcja, Ukraina, Uzbekistan, Węgry).
     Komisja doceniając ogólny, bardzo wysoki poziom nadesłanych przyznała 18 nagród specjalnych i 51 nagród równorzędnych, jedną z nich otrzymała Monika Szóstek, a prace pięciorga dzieci zakwalifikowały się na międzynarodowe wystawy pokonkursowe tj. Wiktorii Ratajskiej, Apoloni Czarnuch, Wiktorii Dudy. Zofii Kowalskiej, Ani Greckiej.
     Warto wspomnieć, iż nie jest to pierwszy sukces dzieci z tej właśnie grupy „Gwiazdeczki”. W ubiegłym roku szkolnymi laureatami w międzynarodowych konkursach plastycznych byli: Oskar Szmit „ Od morza jesteśmy”, oraz Jagoda Witkowska – „ Kwiatek siedmiopłatek”. Dzieci wygrały również wiele konkursów ogólnopolskich, a jednym z nich był konkurs zorganizowany przez firmę „Haribo” - „Książeczka przedszkolaka” gdzie udział wzięło 1200 przedszkoli z całej Polski.
     Monika z mama i babcią osobiście pojechała do Częstochowy, gdzie w Galerii Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży „Panopticum” odbyła się uroczystość otwarcia wystawy nagrodzonych prac i wręczenia nagród.
     

 


     Konkurs zorganizowano pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej, Prezydenta Miasta Częstochowy i Przewodniczącego Zarządu Głównego Związku Kynologicznego w Polsce.

oprac. Anieze
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama