UWAGA!

ETOS, czyli jak radni stworzyli obywatelską telewizję

Bogusław Tołwiński i Piotr Opaczewski, dwaj elbląscy radni, założyli ETOS, czyli Elbląską Telewizję Obywatelsko-Samorządową. W przygotowanych przez siebie materiałach filmowych, umieszczonych na kanale Youtube chcą informować o trudnych sprawach miasta. Pierwszy materiał poświęcili likwidacji Pogotowia Socjalnego. Zobacz film.

- Ostatnie wydarzenia w naszym mieście sprowokowały nas do tego, byśmy założyli Elbląską Telewizję Obywatelsko-Samorządową, byśmy mogli w  sposób jasny i szczegółowy wyjaśniać trudne sytuacje, które mają i miały miejsce w Elblągu - mówi Bogusław Tołwiński, radny niezależny. - Sprawy, które wymagają dogłębnego zbadania. Proszę nas obserwować, wyciągać wnioski, wyrabiać swoje zdanie na tematy, które miały miejsce w ostatnim czasie.

Pierwszy materiał ETOS- dotyczy likwidacji Pogotowia Socjalnego, przeciwko czemu obaj radni byli przeciw. Radni nagrali materiał z wypowiedziami pracownikami Pogotowia Socjalnego, zaprezentowali też opinie, które do nich dotarły od jednego z policjantów i ratownika medycznego w tej sprawie.  - Chcemy w ten sposób ostatni raz wyjaśnić trudną sytuację pracowników Pogotowia Socjalnego. Mamy nadzieję, że uda nam się obiektywnie przedstawić całą sprawę - dodają autorzy materiału. 

RG

Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • Jaka telewizja? A czy zarejestrowali ją? Jak nie dobiera im się do d. .. y.
 • To się Witold Wielki zdenerwuje. I strzeli. .foszka a może FOOOOCHA ??
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  30
  8
  Akcja Słup .(2020-05-01)
 • Panowie. .sam ON "zlikwiduje. .. ."Nie boicie się ?? Już widać, po jednym z komentarzy, że będą donosy. Wszędzie, gdzie jest możliwe. Tak się zamyka usta niewygodnym.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  20
  5
  Powiew świeżości .(2020-05-01)
 • Bogdan - jak to możliwe że dopuściłeś do zniszczenia Bażantarni !!!!! Jesteś radnym - bezradnym ? Najpiękniejszy park w Polsce - wiesz bo biegałeś tak maratony i wiesz co mówili ludzie z całej Polski. Ani razu nie stanąłeś w obronie tego parku.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  21
  6
  Stanisław_Gojlik(2020-05-01)
 • Nie długo trzeba było czekać by pan radny "lokalny celebryta "Tołwiński, rozpoczął następny rozdział, ciekawe na jak długo zajmie się tą sprawą? Bo rozpoczyna coś tam coś tam i co dalej?
 • ETOS to jest skrót panie radny, a nie nazwa.
 • I nie mówi się panie radny "mega"Tołwiński. .. mamy już dwudziesty czwarty kwietnia. .. , jak się już coś robi to trzeba to robić perfekcyjnie, tym bardziej że jest pan nauczycielem
 • dobrze wiedzieć - czego nie oglądać
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  10
  13
  JanJohn(2020-05-01)
 • Nareszcie, fajnie, a te wpisy to taki elblaski hejcik przez tych co walą w gacie ze cos lub ktos obnaży ich prawdziwe oblicza, nie takie hejty tu były a wy w koncu zrobcie coś dla tego miasta i nie bierzcie przykladu ze swoich kolegow z rady, bezrady
 • To bardzo dobrze, że powstał ten rodzaj telewizji w Elblągu. Jest wynikiem próby tumanienia mieszczan, przez pewną wyrachowaną, wyrafinowaną, powiązaną ściśle politycznie Grupę. Która pod pretekstem wykonywania swych obowiązków, dba tylko i wyłącznie o swoje stanowiska i dochody. Nie przyjmując żadnej krytyki. Mając wielu elblążan za głupców. Ale czas temu położyć kres.
 • działanie "telewizji"skończy się po następnych wybroach, gdy nie dostaną się do rady miasta (a Opaczewski nawet nie dostanie mozliwości kandywoania)
 • Brawo Panowie!! Chociaż mieszkańcy będą wiedzieć co dzieje się w mieście - bez ściemy. Truso. tv, które wypuściło pewnego wieczora prawdziwy i dosadny materiał dotyczący Pogotowia Socjalnego, na następny dzień rano już nie było! Wystarczy troszkę poszukać i znajdzie się odpowiedź, kto za tym stoi! Żenujące! Zamiast złapać się za. .. I przyznać, że popełniło się błąd, to najlepiej likwidować, usuwać, manipulować. .Panowie 'rządzący'trochę honoru! Jest to deficyt w tych czasach, tym bardziej w polityce, ale każdy jest człowiekiem. .
Reklama