UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Ferie z PTTK Elbląg

 
Elbląg, Ferie z PTTK 2015,
Ferie z PTTK 2015, fot. Kamil Zimnicki

PTTK Oddział Ziemi Elbląskiej zaprasza dzieci w wieku 8-14 lat do udziału w Feriach z PTTK Elbląg, które odbędą się od 1 do 5 lutego. Na najmłodszych czeka wiele atrakcji m.in. wycieczki z przewodnikami po Żuławach, zajęcia z orientacji w terenie i wycieczka po Bażantarni. Ilość miejsc ograniczona. Zapraszamy!

Ramowy program Ferii z PTTK Elbląg
       1.02.2016 (poniedziałek) – „Dzień w PTTK” – prezentacja filmów i materiałów krajoznawczych, prezentacja odznak turystycznych, zajęcia z orientacji w terenie
       2.02.2016 (wtorek) – „120 lat tramwajów” – zwiedzanie zajezdni tramwajowej, zajęcia krajoznawcze o historii tramwajów w Elblągu
       3.02.2016 (środa) – „Poznajemy miasto Elbląg” – wycieczka z przewodnikami PTTK Elbląg po Starym Mieście w Elblągu, dzień w Muzeum Archeologiczno-Historycznym – zajęcia o starożytnym Egipcie, prezentacja wystaw.
       4.02.2016 (czwartek) – „Nieznane Żuławy Elbląskie” – wycieczka z przewodnikami PTTK Elbląg po Żuławach Elbląskich (m.in. Raczki Elbląskie, Rozgart, Różany, Fiszewo, Jezioro Druzno).
       5.02.2016 (piątek) - „Poszukiwania bażanta w Bażantarni” – wycieczka po szlakach Parku Leśnego „Bażantarnia”, zajęcia terenowe, zajęcia z edukacji ekologicznej i ochrony przyrody, ognisko z kiełbaskami, zakończenie i podsumowanie „Ferii z PTTK”.
      
       Zajęcia będą odbywały się w godzinach od 9.00 do 14.00. Koszt udziału to 30 zł za cały tydzień/za dziecko. Zapisy wraz z wpłatą w PTTK Oddział Ziemi Elbląskiej (ul. Krótka 5) do 29 stycznia 2016. Więcej informacji pod nr. tel. (55) 641-12-96. Uwaga! Ilość miejsc ograniczona!
      
Kamil Zimnicki, PTTK Oddział Ziemi Elbląskiej
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama