UWAGA!

Ferie z PTTK Elbląg

 Elbląg, Ferie z PTTK 2015,
Ferie z PTTK 2015, fot. Kamil Zimnicki

PTTK Oddział Ziemi Elbląskiej zaprasza dzieci w wieku 8-14 lat do udziału w Feriach z PTTK Elbląg, które odbędą się od 1 do 5 lutego. Na najmłodszych czeka wiele atrakcji m.in. wycieczki z przewodnikami po Żuławach, zajęcia z orientacji w terenie i wycieczka po Bażantarni. Ilość miejsc ograniczona. Zapraszamy!

Ramowy program Ferii z PTTK Elbląg
       1.02.2016 (poniedziałek) – „Dzień w PTTK” – prezentacja filmów i materiałów krajoznawczych, prezentacja odznak turystycznych, zajęcia z orientacji w terenie
       2.02.2016 (wtorek) – „120 lat tramwajów” – zwiedzanie zajezdni tramwajowej, zajęcia krajoznawcze o historii tramwajów w Elblągu
       3.02.2016 (środa) – „Poznajemy miasto Elbląg” – wycieczka z przewodnikami PTTK Elbląg po Starym Mieście w Elblągu, dzień w Muzeum Archeologiczno-Historycznym – zajęcia o starożytnym Egipcie, prezentacja wystaw.
       4.02.2016 (czwartek) – „Nieznane Żuławy Elbląskie” – wycieczka z przewodnikami PTTK Elbląg po Żuławach Elbląskich (m.in. Raczki Elbląskie, Rozgart, Różany, Fiszewo, Jezioro Druzno).
       5.02.2016 (piątek) - „Poszukiwania bażanta w Bażantarni” – wycieczka po szlakach Parku Leśnego „Bażantarnia”, zajęcia terenowe, zajęcia z edukacji ekologicznej i ochrony przyrody, ognisko z kiełbaskami, zakończenie i podsumowanie „Ferii z PTTK”.
      
       Zajęcia będą odbywały się w godzinach od 9.00 do 14.00. Koszt udziału to 30 zł za cały tydzień/za dziecko. Zapisy wraz z wpłatą w PTTK Oddział Ziemi Elbląskiej (ul. Krótka 5) do 29 stycznia 2016. Więcej informacji pod nr. tel. (55) 641-12-96. Uwaga! Ilość miejsc ograniczona!
      
Kamil Zimnicki, PTTK Oddział Ziemi Elbląskiej
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama