UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Festyn na Zawadzie

 
Elbląg, Tak wyglądał jeden z poprzednich festynów
Tak wyglądał jeden z poprzednich festynów (fot. nadesłane, arch. portEl.pl)

Stowarzyszenie Przyjaciół „Zawada” informuje, że 20 czerwca, od godz. 10 do 14 na terenie boiska Spółdzielni Mieszkaniowej „Zakrzewo” w Elblągu przy ul. Kasprzaka odbędzie się rodzinny Festyn „Bezpieczna Zawada – bezpieczni mieszkańcy” pod Patronatem Prezydenta Miasta Elbląg Witolda Wróblewskiego.

Głównym celem naszego projektu jest zwiększenie poczucia bezpieczeństwa mieszkańców osiedla "Zawada" poprzez przeprowadzenie na festynie szkoleń, pogadanek i różnego typu pokazów. Dzięki podjętym działaniom liczymy, że zwiększy się ilość osób mających wiedzę i umiejętności na temat bezpiecznej jazdy samochodem, rowerem, udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Nasze działania z pewnością wpłyną na to, że wśród nas będzie więcej kulturalnych i świadomych zagrożeń uczestników ruchu drogowego respektujący i szanujących prawo innych jego użytkowników.
       Innym ważnym celem „festynu bezpieczeństwa”, który jest adresowany dla całych rodzin jest integracja mieszkańców osiedla, co przyczyni się także do podejmowania wspólnych działań na rzecz poprawy bezpieczeństwa w tym rejonie naszego miasta.
       Mamy nadzieję, że po naszym festynie zwiększy się stan wiedzy teoretycznej i praktycznej mieszkańców osiedla "Zawada" w Elblągu w zakresie bezpieczeństwa.
Wojciech Rudnicki, Prezes Stowarzyszenia „Przyjaciół Zawada”
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama