UWAGA!

Festyn rekreacyjny w SOSW nr 2

Elbląg, Festyn rekreacyjny w SOSW nr 2
Fot. nadesłane

„Integracja międzypokoleniowa” to hasło przewodnie festynu rekreacyjnego zorganizowanego 2 czerwca przez Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 2 w Elblągu. W ramach imprezy odbyło się wiele zabaw i konkurencji sportowych. Zobacz fotoreportaż.

W festynie uczestniczyły dzieci, ich rodzice, a także emerytowani pracownicy Ośrodka. Liczne atrakcje przygotowane przez organizatorów wpłynęły na świetną atmosferę. Zaproszeni goście mieli okazję bawić się razem z wychowankami placówki, a wspólna zabawa była dowodem na to, że silna rodzina (ta wielopokoleniowa!) jest zawsze opoką, a przełamywanie barier międzypokoleniowych przynosi ogromne korzyści.
       Festyn był także okazją do podsumowania działań Ośrodka związanych z realizacją projektu „Na tropie piaskołaza i sercówki – edukacja ekologiczna dzieci i młodzieży” – laureata ogólnopolskiego Konkursu Grantowego „Henkel – zielone granty” 2009/2010. Organizatorem konkursu jest Fundacja Nasza Ziemia a grant ufundowała spółka Henkel Polska. W holu głównym Ośrodka można było podziwiać wystawę prac plastycznych uczestników projektu zatytułowaną „Na dnie Bałtyku”.
       W ramach projektu dzieci miały możliwość wzięcia udział w szeregu przedsięwzięć służących zwiększeniu wiedzy na temat bogactwa przyrodniczego Morza Bałtyckiego i Jeziora Drużno oraz poznać zagrożenia i sposoby przeciwdziałania zanieczyszczeniom Morza Bałtyckiego.
       Tegoroczne obchody XII Warmińsko-Mazurskich Dni Rodziny przebiegają pod hasłem „Silna i aktywna rodzina szansą na godne życie”.
       Głównymi organizatorami Dni Rodziny są Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego oraz Rada ds. Rodziny Województwa Warmińsko-Mazurskiego.
      
Marzena Żachowska
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • SUPER Dzieci uśmiechnięte i zadowolone, ciekawe jak będzie w bliskiej przyszłości. Podobno jaśnie nam panująca na najwyższym stołku ministerstwa edukacji wpadła na kolejny "wspaniały" pomysł prowadzący do likwidacji Ośrodków Szkolno-Wychowawczych. Nie rozumiem, jak można posłać do obecnych nauczycieli- nieprzygotowanych na takie zmiany- i szkół - nie wszystkie samorządy dobrze o nie dbają- sześciolatki, jak można posłać do obecnych podstawówek, a szczególnie gimnazjów dzieci z lekkim upośledzeniem. Pani minister opanuj się! Od wojny nie widziałem gorszego i bardziej despotycznego i tak głuchego na głos mądrego ludu ministra.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  belfer starej daty(2010-06-05)
 • Tutaj www.men.gov.pl
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  belfer sta...(2010-06-06)
 • w tym osrodku jak cos robia to zawsze na najwyższym poziomie
Reklama