UWAGA!

Festyn rodzinny, czyli Dzień Otwarty w Gimnazjum nr 7

 Elbląg, Festyn rodzinny, czyli Dzień Otwarty w Gimnazjum nr 7

Od kilku lat z coraz większym powodzeniem na terenie Gimnazjum nr 7 organizowany jest Festyn Rodzinny. Integruje on młodzież, pogłębia kontakty z rodzicami, mieszkańcom Zatorza i innych dzielnic miasta daje możliwość zapoznania się ze szkołą oraz jej działalnością.

Nie inaczej jest i w tym roku. W piątek 25 maja w godz. 15-18 na wszystkich, którzy w miłej atmosferze chcą spędzić piątkowe popołudnie, czeka moc atrakcji. Na wielbicieli regionalnych potraw – „Wiejska Strzecha” oraz kawiarenka, na fanów sportu – „ścieżka zdrowia”, na pasjonatów czasów templariuszy – stoisko Elbląskiej Grupy Rekonstrukcji Historycznej (fechtunek oraz stroje rycerzy Zakonu Krzyżackiego), na miłośników szeroko rozumianej kultury – szkolne koło muzyczne. Ponadto „Kącik Malucha”, kiermasz książek oraz szereg innych atrakcji.
       Festyn to również doskonała okazja do poznania wyjątkowej placówki oświatowej, jaką jest Gimnazjum nr 7. A dlaczego wyjątkowej? Jesteśmy jednym z nielicznych w mieście laureatem (wśród gimnazjów) w konkursie „Rok Odkrywania Talentów” zorganizowanym przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Dzięki profesjonalnej kadrze nauczycieli, nowatorskim metodom nauczania i właściwym formom ekspresji zainteresowań uczeń naszej szkoły jest nie tylko twórczym, kreatywnym, przedsiębiorczym młodym człowiekiem, ale również ma szansę zostać artystą szkolnej sceny czy redaktorem gazetki (gazetka szkolna i grupa kabaretowa), gwiazdą sportu, tancerzem (klasa sportowa o profilu piłka nożna, pływanie i taniec towarzyski), reżyserem, muzykiem, malarzem, plastykiem (koło wokalne i plastyczne), poliglotą (konwersacje z języków obcych), aktywistą i działaczem (koło społeczno-prawne, samorząd uczniowski), odkrywcą (koło historyczne), informatykiem (koło informatyczne), a przede wszystkim dobrym i mądrym człowiekiem o szerokich horyzontach.
       Nie zwlekaj, przyjdź na festyn i dołącz do nas! Więcej informacji na www.gimnazjum7.elblag.pl.
      
      
      
Tomasz Mizerski, Gimnazjum nr 7

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama