UWAGA!

Festyn w Parku Dolinka

 Elbląg, Festyn w Parku Dolinka
fot. MOSiR

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na imprezę, która odbędzie się na nowo powstałym placu zabaw w Parku Dolinka. Będą konkursy dla dzieci, wojskowe atrakcje oraz zajęcia sportowe dla każdego. Wstęp bezpłatny.

„Wiosenna Dolinka” będzie pierwszą imprezą zorganizowaną po rewitalizacji Parku. Nowy plac zabaw, alejki oraz cała infrastruktura od momentu otwarcia przyciągają wielu elblążan. Rodziny z dziećmi mogą spędzić tam czas aktywnie, w bezpiecznych warunkach, w otoczeniu pięknej przyrody.

Park ten wypełni się dodatkowymi atrakcjami. W sobotę (23 kwietnia), od godz. 11:00, będzie można skorzystać z ciekawych propozycji. Na terenie placu zabaw odbędą się konkursy z nagrodami dla dzieci. Najmłodsi skorzystają także z zajęć ogólnorozwojowych z piłki nożnej. Wojska Obrony Terytorialnej zaproszą do zabawy w paintball oraz na swoim torze przeszkód.

Dla nieco starszych przygotowane będą rowery elektryczne od firmy E-Bike WAITW. Natomiast wszyscy będą mogli spróbować swoich sił, biorąc udział w zajęciach, prowadzonych przez trenerkę personalną Annę Woronowicz. Wszystkie te propozycje będą bezpłatne.

Zapraszamy do wspólnej zabawy w Parku Dolinka do godz. 14:00. Partnerami wydarzenia są: Regionalne Centrum Wolontariatu w Elblągu, firma WAITW, Akademia Młodego Piłkarza El-Futbol i 43 Batalion Lekkiej Piechoty w Braniewie.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu

Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama