UWAGA!

Filantrop Roku. Podziękuj swojemu darczyńcy

Elbląg, Laureat plebiscytu otrzymuje statuetkę Ferdynanda
Laureat plebiscytu otrzymuje statuetkę Ferdynanda (fot. nadesłane)

Wiele osób, firm pomaga najbardziej potrzebującym, wspiera szczytne cele realizowane przez organizacje pozarządowe. Ci, którzy otrzymali taką pomoc mogą podziękować swoim darczyńcom nominując ich do konkursu o tytuł Filantropa Roku. Zostało jeszcze kilka dni przyjmowania zgłoszeń. Termin mija 27 kwietnia.

Okazana pomoc znaczy bardzo wiele. Wiedzą o tym ci, którzy jej doświadczyli. Jest to nie tylko pomoc finansowa, ale również darowizny rzeczowe czy usługi. Często jedyne co mogą zrobić to zwyczajnie podziękować. Konkurs o tytuł Filantropa Roku daje taką okazję.
       Celem konkursu jest promowanie filantropijnych, prospołecznych postaw ludzi biznesu i osób prywatnych. Tytuł Filantropa Roku 2011 może otrzymać osoba lub firma, która w 2011 r. w sposób szczególny przysłużyła się we wspieraniu organizacji pozarządowych, instytucji użyteczności publicznej czy osób potrzebujących z Elbląga i powiatu elbląskiego.
       W pierwszym etapie konkursu liczą się zgłoszenia, których dokonują uprawnione podmioty. Następnie nad wnioskami obraduje kapituła, która podejmuje ostateczną decyzję o przyznaniu tytułu. Każdorazowo wyłaniany jest tylko jeden laureat, który otrzymuje statuetkę Ferdynanda. Kapituła może przyznać także wyróżnienia. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w maju podczas uroczystej gali.
      
       Zgłoszenia będą przyjmowane do 27 kwietnia. Formularz wniosku i regulamin konkursu dostępny jest na www.fundacja.elblag.pl oraz w siedzibie Fundacji Elbląg przy ul. Zw. Jaszczurczego 17. Dodatkowe informacje można uzyskać bezpośrednio w biurze, telefonicznie 55 236 98 88 lub e-mailem: biuro@fundacja.elblag.pl.
      
Karolina Trojan, Fundacja Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama