UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Finał konkursu dla dzieci - „Bezpieczni w ruchu drogowym”

 
Elbląg, Finał konkursu dla dzieci - „Bezpieczni w ruchu drogowym”
fot. KMP w Elblągu

To już 16. edycja kalendarza elbląskiej policji. 12 najlepszych prac uczniów z Elbląga i powiatu elbląskiego znajdzie się w kalendarzu na 2016 rok. Tematem przewodnim jest oczywiście bezpieczeństwo w ruchu drogowym.

Tradycją stało się już wydawanie przez Komendę Miejską Policji w Elblągu własnego kalendarza. Od szesnastu lat w kwietniu ogłaszany jest konkurs plastyczny pod hasłem „Bezpieczni w ruchu drogowym”. Biorą w nim udział uczniowie klas od 0 do III szkół podstawowych. Z roku na rok wpływa coraz więcej prac. Jurorzy mają wielki problem z wybraniem tych najpiękniejszych i najciekawszych. Spośród wielu interesujących propozycji, członkowie komisji konkursowej wybierają 12, które tworzą kalendarz. Autorzy nagrodzonych prac to uczniowie szkół podstawowych i klas zerowych z terenu powiatu i Elbląga.
      
       Zwycięzcy to:
      
       1. Aleksander Wróblewski – SP nr 18 w Elblągu.
      
       2. Ania Błaszczyk - SP nr 18 w Elblągu.
      
       3. Daniel Małkowski - ZS w Rychlikach.
      
       4. Ewelina Rożentalska – Przedszkole nr 3 Elbląg.
      
       5. Gabriela Urbańska - SP nr 15 w Elblągu.
      
       6. Igor Kaźmierczak - SP nr 12 w Elblągu.
      
       7. Jakub Pietrzak - SP w Godkowie.
      
       8. Liwia Tempczyk - SP nr 18 w Elblągu.
      
       9. Marcel Żebrowski - SP nr 18 w Elblągu.
      
       10. Natalia Jarzynka - SP nr 12 w Elblągu.
      
       11. Nelly Konopka - SP nr 15 w Elblągu.
      
       12. Wiktoria Kostrzewa - SP nr 8 w Elblągu.
      
       Wszystkim wyróżnionym dzieciom serdecznie gratulujemy i zachęcamy do udziału w następnych edycjach konkursu. Wszystkim wyróżnionym dzieciom serdecznie gratulujemy i zachęcamy do udziału w następnych edycjach konkursu. Uroczyste wręczenie nagród dla laureatów nastąpi w najbliższą środę (24 czerwca) o godzinie 10 w WORD przy ul. Skrzydlatej 1.
      
       Kolejny konkurs odbędzie się w dniach od 20 kwietnia do 20 maja 2016 r. Technika prac dowolna, na formacie A4 lub A3. Udział w konkursie mogą brać uczniowie klas 0 do III szkół podstawowych. Prace konkursowe podpisane na odwrotnej stronie imieniem i nazwiskiem autora, adresem zamieszkania oraz numerem szkoły należy przesyłać do 20 maja 2016 roku na adres: Wydział Ruchu Drogowego, Komendy Miejskiej Policji w Elblągu, ul. Królewiecka 106, 82-300 Elbląg.
       Oceny prac dokona komisja konkursowa. Dwanaście najlepszych prac zostanie opublikowanych w kalendarzu na 2017 rok. Ogłoszenie wyników konkursu oraz wręczenie nagród nastąpi w czerwcu 2016 r.
Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Reklama