UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Fundacja Elbląg dziękuje za 1%

Elbląg, Fundacja Elbląg dziękuje za 1%

Nadszedł czas podsumowania akcji 1% na rzecz Fundacji Elbląg za rok rozliczeniowy 2009. - Za każdą wpłatę serdecznie dziękujemy w imieniu wszystkich, którzy z tego wsparcia skorzystają - mówi Karolina Trojan z biura Fundacji Elbląg.

Darczyńcy Fundacji Elbląg skorzystali z możliwości wskazania celu przekazywanych pieniędzy. Nieco ponad 40.000 zł z całej kwoty trafi do konkretnych osób, podopiecznych Fundacji.
       - Zgodnie z umowami podpisanymi przez naszych podopiecznych, cała kwota uzyskana z 1% zostanie przeznaczona właśnie na te, wskazane przez podatników, osoby - wyjaśnia Teresa Zwierzyńska, księgowa Fundacji - Pieniądze będą przekazywane na podstawie rachunków i faktur, które zostaną do nas dostarczone. Dzięki temu rodzice tych dzieci będą mieli zabezpieczone koszty leczenia, rehabilitacji czy zakupu często bardzo drogich leków.
       W kwocie tej zawarte zostały również środki, które zostaną przekazane na działalność wskazanych przez podatników stowarzyszeń, szkół, rad rodziców, przedszkoli. Pozostała kwota (ponad 24.000 zł) trafi na fundusz operacyjny Fundacji oraz jej poszczególne fundusze wewnętrzne, tj.: Fundusz Dzieci Niepełnosprawnych „Słonik”, Fundusz Stypendialny, Fundusz im. braci Leszczyc-Grabianków, Fundusz im. Zofii Puchalskiej, Fundusz Zygmunta i Jolanty Stojek, Fundusz Ryszarda Tomczyka oraz Fundusz Aktywności Seniorów. Ulokowana gotówka będzie dalej pracować na rzecz przyznawanych stypendiów i nagród finansowanych przez Fundację.
       Wysokości kwot przypadających na poszczególne cele zostały opisane w załączniku na stronie Fundacji Elbląg.
      
Jola Prokopowicz, Fundacja Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama