UWAGA!

Gala Być Najlepszym w ZS nr 2

 Elbląg, Gala Być Najlepszym w ZS nr 2
fot. nadesłana

W poniedziałek, 22 czerwca już po raz kolejny w ZS nr 2 odbyła się uroczysta gala, w czasie której zostali nagrodzeni Mrówkami – statuetkami, symbolizującymi logo szkoły, najlepsi uczniowie.

Nie łatwo przejść przez „sito” komisji, która wyłania tych naprawdę utytułowanych. Aby otrzymać to wyróżnienie należy być laureatem konkursów ogólnopolskich (najlepiej kilku), wojewódzkich lub miejskich. Należy mieć wysoką średnią i minimum bardzo dobre zachowanie. Przez cały rok uczniowie zbierają tytuły, dyplomy, punkty, by w czerwcu stanąć do konkursu Być Najlepszym.
       W tym roku dyrektor Anna Jadwiga Śledzińska wręczyła 45 indywidualnych Mrówek uczniom z klas I- VI i gimnazjum oraz dziesięć statuetek dla szkolnej drużyny siatkarek.
       W czasie gali Być Najlepszym wręczane są również Grzyby - nagrody zespołowe w dziedzinie ekologii. W tym roku powędrowały one do kl. II a, IV c i I f gimnazjum.
       Nagroda dla najbardziej artystycznej klasy została przyznana klasie II a.
       Dwie Mrówki Specjalne za całokształt swojej działalności otrzymali gimnazjaliści: Ada Lasinkiewicz i Michał Żuk. Wręczono również statuetkę - w ramach podziękowania za współpracę. Otrzymał ją Klub Rotary.
       Dyrektor ZS nr 2 podziękowała wyróżnionym nauczycielom kwiatami i uznaniowymi dyplomami. Całość uroczystości przeplatała piękna część artystyczna w wykonaniu nagrodzonych uczniów naszej szkoły.
      
Irena Ośka, rzecznik prasowy ZS nr 2
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama