UWAGA!

Gala finałowa Bursztynowej Miss Polski 2022 za nami

 Elbląg, Gala finałowa Bursztynowej Miss Polski 2022 za nami
Fot. Bursztynowa Miss Polski

W miniony weekend na scenie na plaży w Jantarze odbyła się XIX Gala finałowa konkursu Bursztynowej Miss Polski 2022. Zobacz więcej zdjęć.

Tegoroczna edycja była wyjątkowa pod każdy względem. Wszystkie dziewczyny, aby dostać się do finałowej dwunastki, musiały przejść drogę zgłoszeń internetowych oraz całą ścieżkę eliminacji, aby finalnie pojawić się na zgrupowaniu w Jantarze.

Tegoroczną choreografię, którą mogliśmy podziwiać na scenie zaprezentowaną przez nasze finalistki zawdzięczamy Gosi Bieleckiej. Kandydatki prezentowały się w pięciu wyjściach konkursowych: w kreacjach Muzalewska Fashion, w strojach kąpielowych marki Madora, w strojach od marki N'shine oraz wyjściu sponsorowanym przez firmę Food&Fit. Główna sesja zdjęciowa tegorocznego zgrupowania, miała miejsce w Jantarvia Car Museum w Jantarze. Finalistki fotografował Robert Kobyliński.

Oprócz dziewczyn, na scenie pojawili się również artyści tacy jak: The Brothers, Mirami, Yugine, Danuta Błażejczyk, Gosia Andrzejewicz i Power Play.

Publiczność w Jantarze nagrodziła Natalię Dębkowską – Bursztynową Miss Polski Publiczności 2022, za jej uśmiech, grację i wdzięk na scenie. Jury przyznało tytuł II Bursztynowej Vice Miss Polski 2022 Julię Lorek, natomiast tytuł I Bursztynowej Miss Polski 2022 trafił do Oliwii Durajewskiej. Najważniejszy tytuł oraz Bursztynową koronę otrzymała Oliwia Miller – Bursztynowa Miss Polski 2022!

Dziękujemy wszystkim uczestniczkom konkursu oraz władzom miasta Jantar, dzięki którym mogliśmy być razem z Państwem.

Wszystkim sponsorom, fundatorom nagród dziękujemy za wsparcie tegorocznej edycji konkursu Bursztynowa Miss Polski. Gratulujemy wszystkim paniom i życzymy dalszych sukcesów.

Do zobaczenia na następnej, jubileuszowej gali wyborów Bursztynowej Miss Polski!

Organizator konkursu Bursztynowa Miss Polski
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama