UWAGA!

Gdzie zamówić koszulki z własnym nadrukiem?

2019-08-06
11:13
 
Gdzie zamówić koszulki z własnym nadrukiem?

Gadżety z nadrukiem już od kilkunastu lat cieszą się niegasnącą popularnością. Ten trend śledzą sklepy odzieżowe (na przykład popularne sieciówki, które co sezon prezentują nowe kolekcje koszulek, bluz czy akcesoriów z nadrukami), ale i pracodawcy lub partnerzy biznesowi, którzy produkują tego typu gadżety na swoje potrzeby firmowe.

Koszulki z własnym nadrukiem to także świetny pomysł na prezent, dlatego od wielu lat są praktycznym, zabawnym lub pełnym wspomnień upominkiem dla najbliższych przyjaciół czy rodziny. Gdzie najlepiej zamawiać takie koszulki i co wziąć pod uwagę przy składaniu zamówienia? Poruszamy te zagadnienia poniżej.
      
       Nadruki na koszulki - o czym pamiętać?

       Wydawać by się mogło, że zamówienie koszulek z nadrukami jest niezwykle proste - kupujemy koszulkę z już gotowym nadrukiem, zamawiamy t-shirt i organizujemy kwestię nadruku online lub offline, lub nabywamy koszulkę z możliwością personalizowanego nadruku. Brzmi to jak łatwy i szybki proces, jednak nie musi być wolny od możliwych błędów, które można popełnić. Okazuje się bowiem, że do zamówienia koszulki z własnym nadrukiem także trzeba się przygotować - szczególnie wtedy, kiedy mamy swoją wizję danego nadruku i chcemy, by prezentował się perfekcyjnie na wybranej koszulce. Na co powinniśmy zwrócić uwagę przy zamówieniu?
       Przede wszystkim, warto zapoznać się z rodzajami nadruków. Ich wybór uzależniony będzie od kilku czynników. Po pierwsze: jaki nakład spełni Twoje oczekiwania? W przypadku kilku koszulek, możesz wybrać popularny sitodruk lub rozważyć opcję zamówienia haftu. Po drugie: jaki masz budżet na tego typu zamówienie? W parze z mniejszym budżetem niekoniecznie idą mniejsze możliwości, ale musisz być świadomy, że z pewnych kwestii będziesz musiał zrezygnować. Przykładem usługi, która może zostać wyceniona nieco drożej, jest wybór nadruku składającego się z kilku kolorów, lub po prostu takiego nadruku, który zajmie sporą powierzchnię koszulki. Taka wycena będzie różniła się od jednokolorowego, drobnego nadruku, dlatego przy przygotowywaniu materiałów do nadrukowania weź taką kwestię pod uwagę. Kolejną istotną rzeczą jest wybór samych koszulek - im lepsza jakość, tym wyższa cena.
      
       Warto także dobrze rozeznać się na rynku takich usług. Oczywiście, cena będzie jednym z najważniejszych determinantów wyboru, nie powinieneś jednak kierować się wyłącznie wartością takiego zamówienia. Może okazać się bowiem, że niska cena oznacza niską jakość i nie będziesz zadowolony z tego, co zamówiłeś. Pomocne mogą stać się także rekomendacje znajomych lub opinie, które możesz znaleźć w internecie. Nawet pojedynczy komentarz może skutecznie przekonać Cię do zamówienia z danego źródła, ale i zniechęcić do podejmowania współpracy.
       Gdzie zatem zamówić koszulki z własnym nadrukiem? Możliwości jest naprawdę wiele - możesz wykorzystać sklepy stacjonarne, ale często dużo lepszą opcją okazuje się skorzystanie z oferty sklepów internetowych, które mogą zagwarantować szybszą realizację, wysyłkę (to także istotny czynnik - nikt nie lubi czekać tygodniami na zamówienia) i niższe ceny. Sklepy internetowe są także rzadziej ograniczone powierzchnią i mogą oferować szeroki asortyment: koszulki w różnych kolorach i wzorach lub wybrane rodzaje nadruków. Warto dokładnie porównać wszystkie oferty zanim dokonamy ostatecznego wyboru: zarówno wtedy, jeśli potrzebujemy tylko jednej koszulki, jak i w przypadku hurtowego zamówienia. Powodzenia w znalezieniu odpowiedniego rozwiązania!
      

       ---- materiał płatny ----

      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej