UWAGA!

Godzina dla Ziemi

 

Oszczędzaj energię! Segreguj odpady! Elektrośmieci do specjalnych pojemników! Nie produkuj śmieci! Zgaś zbędnie palące się światło!

Zgaś światło i włącz się do zmian podczas Godziny dla Ziemi WWF! – tak do Polaków apeluje WWF, organizacja zachęcająca do symbolicznego wyłączenia żarówek na godzinę, 23 marca o godzinie 20.30. Każdy z nas pragnie żyć na pięknej, czystej planecie. Jednak nie każdy zdaje sobie sprawę, że proste, codzienne czynności mogą faktycznie zmienić rzeczywistość.
       Elbląska Sieć Zielonej Flagi co roku włącza się w Godzinę dla Ziemi reklamując akcję w różny sposób. Jednym z nich jest przygotowanie materiału do nakręcenia spotu reklamującego działanie WWF. 11 marca nie przeszkodziła nam zimowa aura, mróz i śnieg – zebrało się nas sporo: SP 11, SP 12, SP 16, SP 18, SP 19, OSW 2, Gimnazjum 4, Gimnazjum 6, Bursa 4, LO IV, LO V i przedszkolaki z placówek: 15, 21, 33. Ułożyliśmy wielką żarówkę – tegoroczny symbol, który woła: Oszczędzaj energię! Segreguj odpady! Elektrośmieci do specjalnych pojemników! Nie produkuj śmieci! Zgaś zbędnie palące się światło!
       Na koniec wypuściliśmy lampiony. Pofrunęły w górę, niosąc okrzyk: Godzina dla Ziemi niech trwa! Zapraszamy! Włącz się i Ty!
      

 


      
      

Elbląska Sieć Zielonej Flagi
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama