UWAGA!

Golden Retrievery dla WOŚP 2014

 Elbląg, Golden Retrievery dla WOŚP 2014
fot. ze strony www.facebook.com/goldenwospelblag

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zbliża się wielkimi krokami. Również w naszym mieście trwają prace nad przygotowaniem kolejnego, już XXII finału Orkiestry. Tradycyjnie na ulicach Elbląga pojawią się wolontariusze z puszkami. W tym roku po raz pierwszy pieniądze zbierać będą Golden Retrivery i ich właściciele.

Na Facebooku powstała inicjatywa, aby zjednoczyć i zintegrować elbląskie Goldeny i ich właścicieli. - Pragniemy stworzyć grupę, która chce zrobić coś dla innych, całkowicie bezinteresownie, nie jesteśmy żadnym stowarzyszeniem. Pomagamy, bo lubimy - mówi Agnieszka Adamczyk, inicjatorka przedsięwzięcia i opiekunka Trufli.
       Grupa psiaków i ich właściciele kwestować będą na Starym Mieście, będzie to okazja szczególnie dla dzieci, aby pobawić się z dużym psem i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.
       Na Facebook’owej stronie będzie można znaleźć wszystkie informacje dotyczące poczynań „Elbląskich Goldenów”, planowanych spotkań i relacji z tegorocznej kwesty, w końcu finał już niebawem.
       Jeżeli ktoś z Państwa ma ochotę dołączyć do tej grupy, prosimy o kontakt przez fanpage www.facebook.com/goldenwospelblag
       Machamy puszystymi ogonkami i Sie Ma!
      
      
Michał Gzowski
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama