UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Gospodynie na spotkaniu z grafiką

 
Elbląg, Gospodynie na spotkaniu z grafiką
fot. nadesłana

Działania elbląskiego Koła Gospodyń Miejskich nabrały rozpędu. W najbliższy poniedziałek (27 marca) uczestniczki przeniosą się ze świata sztuki kulinarnej do świata sztuki plastycznej. A wszystko za sprawą elbląskiej artystki Haliny Różewicz-Książkiewicz. Początek „Spotkania z grafiką” o godz. 11 w Domu Sąsiedzkim na ul. Warszawskiej 55.

Choć dotychczasowe spotkania Koła skupione były głównie na zdrowym żywieniu i wspólnym gotowaniu, to zgodnie z maksymą „nie samym chlebem człowiek żyje” w harmonogramie na najbliższy miesiąc pojawiły się zupełnie nowe pozycje. Najbliższe spotkanie, które odbędzie się w poniedziałek, 27 marca jest efektem współpracy z Elbląskim Towarzystwem Kulturalnym i to właśnie ono otworzy cykl zajęć artystycznych Koła Gospodyń Miejskich. Jego gościem specjalnym będzie Halina Różewicz-Książkiewicz. Artystka jest absolwentką Wydziału Malarstwa Państwowej Wyższej Szkoły Sztuk Plastycznych w Gdańsku, w pracowni prof. Juliusza Studnickiego. Wykonywała projekty scenograficzne w teatrach Gniezna, Grudziądza i Olsztyna. Brała udział w wystawach ogólnopolskich i zagranicznych. Jest laureatką wielu wyróżnień i nagród środowiskowych o znaczeniu krajowym, a także autorką logo m.in. Galerii EL i Elbląskiego Towarzystwa Kulturalnego. Na poniedziałkowym spotkaniu opowie uczestnikom o swojej twórczości: grafice artystycznej i użytkowej, malarstwie, a także fotografii.
       Tydzień później, Koło Gospodyń Miejskich zaprasza na warsztaty pn. „Puk, puk - czy tu mieszka spokój?”, które poprowadzi psycholog zaangażowany w działania Domu Sąsiedzkiego - Bartosz Stanny. Tym razem zajęcia odbędą się w godzinach popołudniowych. Początek o godzinie 16.30 w sali warsztatowej Domu Sąsiedzkiego przy ul. Warszawskiej 55. Obowiązuje wygodny strój sportowy.
       Wszystkie spotkania są otwarte dla osób zainteresowanych. Na wszystkie serdecznie zapraszamy.
       Więcej informacji o działaniach elbląskiego Koła Gospodyń Miejskich oraz Domu Sąsiedzkiego na Zawodziu można znaleźć na profilu FB projektu „Aktywne Zawodzie”.
      
      
inf. nadesłana
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Reklama