[ X ]
Nie ma wolnej prasy bez finansowego wsparcia reklamodawców. Wszystko co publikujemy poniżej dostajesz w zamian za oglądanie banerów.To chyba nie jest wygórowana cena? Może wyłącz więc AdBlocka?

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Granty z Międzynarodowego Funduszu Wyszehradzkiego

Elbląg, Granty z Międzynarodowego Funduszu Wyszehradzkiego
Fot. Anna Dembińska.

W środę (10 lutego) w Urzędzie Miejskim w Elblągu odbyło się szkolenie połączone z prezentacją na temat sposobów pozyskiwania grantów z Międzynarodowego Funduszu Wyszehradzkiego z siedzibą w Bratysławie.

Szkolenie poprowadził Andrzej Jagodziński, reprezentant Międzynarodowego Funduszu Wyszehradzkiego w Polsce, a uczestniczyło w nim ok. 30 przedstawicieli samorządu, instytucji, ośrodków i organizacji działających w sferze kultury, nauki i edukacji.
       Celem Funduszu jest finansowe wspieranie projektów z dziedziny kultury, nauki, edukacji, wymiany młodzieży, współpracy transgranicznej i promocji turystyki z udziałem krajów wchodzących w skład Grupy Wyszehradzkiej: Polski, Republiki Czeskiej, Słowacji i Węgier. W roku 2010 Fundusz będzie dysponował budżetem w wysokości 6 mln euro, środki te zostaną rozdzielone w postaci grantów i stypendiów. Polscy przedstawiciele tej instytucji pragną spopularyzować Fundusz we wszystkich regionach Polski, aby umożliwić różnym podmiotom korzystanie z finansowego wsparcia.
       O granty z Funduszu mogą ubiegać się samorządy i podległe im instytucje, organizacje pozarządowe, regionalne stowarzyszenia kulturalne i naukowe, artyści i inni. W 2010 roku Fundusz udzieli wsparcia dla ok. 400 projektów oraz przyzna ok. 200 rocznych bądź semestralnych stypendiów.
       Terminy składania wniosków grantowych to 15 marca i 15 września (Standardowe Granty), 1 marca, 1 czerwca, 1 września i 1 grudnia (Małe Granty) oraz 31 stycznia (Program Stypendialny), 15 lutego (Granty Strategiczne), 10 września (Program Rezydencyjny dla Artystów) i 10 listopada (Granty Uniwersyteckie). Zainteresowani pozyskaniem grantów na zadania z zakresu kultury, nauki i edukacji mogą pozyskać więcej informacji ze strony Międzynarodowego Funduszu Wyszehradzkiego z siedzibą w Bratysławie: http://www.visegradfund.org/.
      
      
      
Joanna Urbaniak, UM w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama