UWAGA!

Grzybobranie z leśnikami

 Elbląg, Grzybobranie z leśnikami

Leśnicy z Nadleśnictwa Elbląg zapraszają wszystkich miłośników grzybów na grzybobranie, które odbędzie się w sobotę, 18 października w lasach w okolicy Elbląga. Rozpoczynamy o godz. 9 w miejscu postoju pojazdów „Rangóry” – leśnictwo Jagodno.

Aby dojechać na miejsce należy kierować się drogą wojewódzką nr 503 z Elbląga w stronę Tolkmicka. Do lasu należy skręcić przy domu spokojnej starości w Jagodnie.
       W trakcie grzybobrania odbędzie się konkurs, w którym wygra ten, kto zbierze największą ilość grzybów jadalnych. Będzie też można skorzystać z obecności mykologa z Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, który służyć będzie wiedzą o grzybach, ich zbiorze i rozpoznawaniu. Dla najlepszych grzybiarzy przewidujemy nagrody. Na zakończenie odbędzie się ognisko z pieczeniem kiełbasek.
       Dla każdego, kto zarejestruje się telefonicznie w siedzibie Nadleśnictwa będzie darmowa kiełbaska. Leśnicy gwarantują miłą atmosferę i dużo świeżego jesiennego powietrza w trakcie spaceru po lesie. Telefon do Nadleśnictwa Elbląg (55) 230 85 48. Rejestracja uczestników trwa do piątku 17 października do godz. 14.
       Pytania i szczegółowe informacje można znaleźć także na stronie internetowej Nadleśnictwa Elbląg. Zapraszamy.
      
Jan Piotrowski, Nadleśnictwo Elbląg

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama