UWAGA!

Harcerska Akademia Przygody zaprasza

Elbląg, Wakacje w gronie harcerzy to gwarancja dobrego wypoczynku na łonie przyrody.
Wakacje w gronie harcerzy to gwarancja dobrego wypoczynku na łonie przyrody.

Akademia Przygody to harcerska propozycja kolonii i obozów dla dzieci i młodzieży z Elbląga i nie tylko… Wakacje z harcerzami to wakacje spędzone aktywnie, bezpiecznie, w zgodzie z ekologią.

Harcerska Akcja Letnia to kolonie i obozy, które przygotowują elbląscy instruktorzy od kilkudziesięciu lat. Akademia przygody to przede wszystkim gwarancja bezpiecznej przygody. Wychowawcy, czyli instruktorzy ZHP na co dzień pracują z młodzieżą, posiadają doświadczenie oraz zapewniają indywidualne podejście do uczestnika. Opiekunowie ukończyli odpowiednie kursy, mają dokumenty, które uprawniają ich do organizacji wyjazdów. Program kolonii i obozów zawsze jest dopasowany do wieku uczestników.
       Na odważnych czeka jeszcze tylko kilka wolnych miejsc! Jeśli jesteście poszukiwaczami przygód, musicie zdecydować się na wyjazd z nami.
      
       W tym roku najmłodszych (dzieci w wieku 6–10 lat) zapraszamy nad morze. Kolonia odbywa się w Jarosławcu. Wyjazd przeznaczony jest dla odważnych, tematyka iście indiańska! W programie między innymi: wycieczka do Ustki, budowa wioski Indian, odwiedziny u Strażnika Lasu, kurs śpiewu ku czci Wielkiego Wodza, olimpiada na Dzikim Zachodzie. Nie zabraknie także Festiwalu Twórczości oraz wielu niezapomnianych gier terenowych oraz zabaw. Zakwaterowanie zapewnione jest w domkach. Termin wyjazdu: 12.07–25.07.
      
       Wyjazd na Mazury – Przerwanki (koło Węgorzewa) przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 6 do 13 lat. Obóz zostanie podzielony dla dwie grupy wiekowe dla tych najmłodszych (6–10 lat) oraz nieco starszych (11–13 lat). Zuchy mają zapewniony nocleg w domkach, natomiast harcerze w namiotach. W programie między innymi: wycieczka do Aquaparku, strzelanie z łuków, wodne gry i zabawy. Każdy uczestnik otrzyma także obozową koszulkę. Termin wyjazdu: 18.07–1.08.
      
       Więcej informacji na temat Akademii Przygody w Centrum Współpracy Transgranicznej, przy ul. Warszawskiej 55, tel. (55) 619 55 00, w godzinach 9.00–17.00, a także na www.przygoda.elblag.pl.
      
pwd. Ewelina Dżugan
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama