UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Harcerze dziękują za okazane serce

 
Elbląg, Harcerze dziękują za okazane serce
fot. nadesłana

Stosując jedną z myśli Roberta Baden-Powella (założyciela skautingu) „Teraz możecie uczynić to, co jest głównym obowiązkiem skauta, mianowicie pomóc tym, co się znajdują w potrzebie, wszelkim sposobem, jaki jest w waszej mocy”, w dniach 25 i 26 sierpnia elbląscy harcerze zorganizowali zbiórkę darów dla poszkodowanych przez nawałnicę, która przeszła w nocy z 11/12 sierpnia. W ciągu dwóch dni udało się zebrać wiele rzeczy i materiałów, o które prosiliśmy w naszym apelu.

Druhny i druhowie pełnili służbę w Hufcu Elbląg, gdzie mieszkańcy przynosili i przywozili potrzebne rzeczy. Jeśli było trzeba również sami organizowali transport i odbierali dary, bo nie każdy mógł sam je dostarczyć.
       Mieszkańcy okazali wielkie serce. Zebraliśmy wiele darów, w tym materace, pościel, artykuły spożywcze i chemiczne, pluszaki, artykuły dla dzieci i wiele innych. Na pewno ułatwią życie poszkodowanych przez nawałnicę. Każda rzecz się liczy i jest cenna, ponieważ została ofiarowana z dobroci serca.
       Drodzy Mieszkańcy bardzo dziękujemy za okazane serce i przekazane dary. Dziękujemy, że odpowiedzieliście licznie na nasz apel.
       Dziękujemy druhom i druhnom z 28. Elbląskiej Żeńskiej Drużyny Starszoharcerskiej „Sztil”, 9. Elbląskiej Męskiej Drużyny Harcerskiej „Impeesa”, 5. Elbląskiej Męskiej Drużyny Starszoharcerskiej „Visele” oraz Bractwu „Ignis” za ich służbę.
       Dziękujemy również elbląskim mediom, które włączyły się w promowanie akcji i były z nami przez cały czas jej trwania.
      
Harcerska Służba Informacji Hufiec Elbląg ZHP im. M. Kopernika
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama