UWAGA!

I ty możesz zostać wolonatriuszem

Centrum kultury Światowid wspólnie ze Stowarzyszeniem Kulturalnym Viva art realizuje trzecią już edycję projektu szkoleniowego dla młodzieży zainteresowanej pracą wolontarystyczną. Pierwsze spotkanie zainteresowanych tym działaniem młodych ludzi odbędzie się w piątek 5 czerwca o godz. 15.

Projekt „Wolontariusz Osoby Niepełnosprawnej" pozwala młodzieży na zdobycie wiedzy i umiejętności niezbędnych w działaniach społecznych. Umożliwia też udział w zajęciach praktycznych, pozwalając na wykorzystanie zdobytej wiedzy w bezpośrednich kontaktach z osobami niepełnosprawnymi. Niejednokrotnie zdarza się, że praca społeczna ma wpływ na wybór kierunku studiów, czy nawet drogi życiowej.
       - Pracujący z nami wolontariusze na co dzień wspierają działania adresowane do osób niepełnosprawnych m.in. zajęcia warsztatowe w ramach projektu „Twórcza Terapia", Letnia Szkoła Edukacji Artystycznej, Międzynarodowe Spotkania Artystyczne – mówi Teresa Miłoszewska, pełnomocnik dyrektora ds. organizacji pozarządowych w centrum kultury Światowid. – Zachęcamy więc młodzież do udziału w naszym projekcie.
       Najbliższe spotkanie odbędzie się w piątek 5 czerwca o godz. 15 w CKiWM Światowid. Informacji udziela Teresa Miłoszewska pod numerem tel. 055 611-20-65.
       Projekt dofinansowany jest ze środków Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego.
      
oprac. A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama