UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

II Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Hotelarstwie

Elbląg, Pierwsze i trzecie miejsce dla uczniów Zespołu Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Gdyni.
Pierwsze i trzecie miejsce dla uczniów Zespołu Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Gdyni.

W piątek 12 marca w Zespole Szkół Hotelarskich w Elblągu odbył się II Międzyszkolny Konkurs Wiedzy O Hotelarstwie z udziałem 11 szkół z województw warmińsko- mazurskiego, pomorskiego i podlaskiego.

Szkoły biorące udział w konkursie to technika hotelarskie z Iławy, Morąga, Gdyni, Lidzbarka Warmińskiego, Giżycka, Działdowa, Elbląga, Ornety, Pisza, Malborka i Ostródy.
       Celem Konkursu było podniesienie poziomu kształcenia zawodowego, pobudzenie i rozwijanie zainteresowań uczniów problemami związanymi z hotelarstwem oraz współzawodnictwo uczniów z różnych szkół.
       Konkurs składał się z dwóch etapów: szkolnego, w którym szkoły przeprowadzały wewnętrzne eliminacje, oraz etapu międzyszkolnego, w którym uczestnicy musieli napisać test z wiedzy o turystyce i hotelarstwie oraz przeprowadzić procedurę check in lub check out z gościem zagranicznym w recepcji .
       Najlepsi okazali się: Michał Kowalik z Zespołu Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Gdyni (nagrodą jest pobyt w hotelu Gromada), Agnieszka Rowicka z Zespołu Szkół Turystyczno- Hotelarskich w Elblągu (pobyt w hotelu Młyn) praz Małgorzata Hinca z Zespołu Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Gdyni (pobyt w hotelu Pod Lwem).
       Organizatorkami konkursu były nauczycielki Aleksandra Lewandowska i Danuta Pacek. – Konkurs rozwija się z roku na rok. W zeszłym roku wzięło w nim udział sześć szkół, w tym roku już jedenaście. Mamy nadzieję, że konkurs stanie się w Elblągu tradycją, gdyż zawód hotelarza to zawód z przyszłością – twierdzą.
       Konkurs odbywał się pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Elbląga.
      
      
Aleksandra Lewandowska, ZSH
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama